Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rasszista vagyok?

F.S.G. kérdése:

Rasszista vagyok?

Figyelt kérdés

Baráti társaságban szóba kerültek a Svédországba vándorolt afrikai felmenőkkel rendelkező személyek helyzete. A barátaim igazi svédnek tekintik őket, még én úgy gondolom hogy ezek a személyek sosem lesznek igazán svédek.

Ez egy rasszista kijelentés szerintetek?

Rasszistának számítok-e?



2021. máj. 6. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se lesznek svédek az afrikaiak csak mert odamentek. Attól még hogy egy macskát beteszel egy istállóba még nem lesz ló belőle.
2021. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

Rosszabb esetben igen, jobb esetben csak tudatlan.


Beszélj svédekkel, meg fogod látni, hogy fel sem merül bennük az, amit te természetesnek gondolsz. Náluk a nép része az etno-svéd, a magyar és az eritreai is, nem a bőrszín dönti el, hogy a második generációs magyar-svéd már elmegy annak, de a kenyai valamiért nem. Ha ilyen alapon teszel megkülönböztetést fehér és nem fehér közt (valódi nemzetiségi származástól függetlenül), az már rasszizmus. Ha csak azt vallod, hogy szerinted csak a vikingek 20 generációs leszármazottai lehetnek "valódi" svédek és rajtuk kívül senki más nem, az csak szűklátókörűség.

2021. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Fekákból svéd sosem lesz, és ezt a svédek is pontosan ugyanúgy gondolják mint te. Most akkor ők is mind rasszisták?
2021. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan mintha Fekete Pákóra azt mondanánk, hogy magyar.
2021. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

"és ezt a svédek is pontosan ugyanúgy gondolják mint te"


Azért ezt szerintem ellenőrizd le pár svéddel, és lehetőleg ne valami kurucinfón linkelt rasszista videó kommentszekciójából, kiskrapek😂😂

2021. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, gondolj bele. Ha egy pocok egy istállóban születik az akkor ló onnantól?


Jó, persze, mindenért lehetsz rasszista ha fehérként mondasz olyat ami kétes. Pl. olyat se mondjál, hogy " szia , de szép lány vagy" merg azzal meghatározod egy olyan ember nemét akit csak külső jegyek alapján vizualizáltál. Az a legjobb ha befogod a pofádat.

2021. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

#2 Tudod lassan már nem lesznek olyan svédek akiknek ez gondot okozhatna, mert az új-svédek szépen átveszik az országukat.

Ha nekik ez jó, ő dolguk ha hagyják. Másnak ettől még nem kell hülyének lenni. Előbb utóbb csak elég sokan lesznek akik ki merik mondani hogy a király bizony meztelen.

2021. máj. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
#7, aha, értem, akkor a mucsajröcsögei panelből már megint megszakérti Gyula, az szerelősori munkás Nyíregyről, hogy mit is kellene, hogy jelentsen az, hogy "svéd", mert a buta svédek nyilván rosszul tudják :DDDDDDDDD
2021. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 Nem tudom. Te a "szerelősori munkás" a "mucsajröcsögei panelből" miért mondod meg " hogy mit is kellene, hogy jelentsen az, hogy "svéd""?
2021. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Tepfal ***** válasza:
81%
Csak az afrikaiakról gondolod ezt? Pl. ha egy magyar kiköltözik Svédországba, ő teljesen svéd lesz? És a gyerekei? Ha azt gondolod, hogy sem a magyar, sem az afrikai bevándorló (illetve gyerekei) nem lesznek teljesen svédek, az védhető. Ha csak a feketékről gondolod ezt, az rasszista.
2021. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!