Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért haragszunk annyira...

Miért haragszunk annyira románokra, Erdély miatt ami nem a miénk volt hanem azoké akik azt lakják, az erdélyi magyarok miatt akik O.V.-ra szavaznak, miért kell gyűlölni egy nálunk sikeresebb népet, miközben egyik legjobb kereskedelmi partnerünk is?

Figyelt kérdés

Gazdaságilag jobban állnak, szervezettségük messze jobb mit a mienk, miért éri meg fentartani ezt az ellenszenvet ami mindenhol megjelenik a mindennapokban?

Pl. a rendörök állandóan büntetik a kamionjaikat, ha az osztrákok így banánnak velünk biztosan nem volna jó nekünk sem


2021. jún. 7. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gazdaságilag jobban állnak" :D


Talán azért büntetik, mert szabálytalan.

2021. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

"Erdély miatt ami nem a miénk volt"

Erdély magyarországé volt, MO-hoz tartozott.


"Gazdaságilag jobban állnak"

Nem állnak.


"egy nálunk sikeresebb népet"

:DDDDD

2021. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért jó többszörösen hülyét csinálni magadból?
2021. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
'ami nem a miénk volt hanem azoké akik azt lajkák'-akkor magyarország sem a magyaroké hanem azoké akik azt lakják..?
2021. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom rájuk, mert nem bántanak. Arról meg nem én tehetek, hogy eléggé sok a paranoiás mind a kettő országban. Itt is van valaki a weboldalon, akinek az a rögeszméje, hogy bevonul egyedül Erdélybe és "visszafoglalja". -Reménytelen szegény!
2021. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ugye te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést!!!
2021. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

átkéne venned a törit még 1X , a X.századnál kezd.


és amíg megteszed írnék egy szólás-mondást.


Minden Székely Magyar , de nem minden Magyar Székely.


[link]

2021. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem haragszok Romániára, mert övéjük lett erdély, de a mienk volt. Székelyekkel nincs nagy baj, de a románokról ne beszéljünk :DD Gazdasági ügyeket nem tudom. De mindenesetre jó hülye vagy kérdező, jó hogy anonim az oldal.
2021. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!