Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyiknek jobb lenni, oltáspár...

Melyiknek jobb lenni, oltáspártinak, vagy oltásellenesnek?

Figyelt kérdés

Itt nem csak politikára, hanem a mindennapi életre is gondolok:

Például melyik hoz több szavazatot a konyhára, melyik állásponttal fogadtathatod el magad jobban?



2021. jún. 9. 05:28
A kérdező szavazást indított:
Oltáspártinak
Oltásellenesnek
63 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Táncsics radikális balpárt szavazónak.
2021. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 belapus ***** válasza:
85%

Egy olyan közösségben, ahol többségben vannak azok, akik nem szeretnék magukat beoltatni, ott - valószínűleg - nagyobb elfogadottsága lesz az "oltásellenességnek", és fordítva is igaz.

Szerintem nem azon kellene gondolkodni ( pláne vitatkozni ), hogy melyik a jobb vagy rosszabb.Aki nem akar oltást, ne vegye fel, aki akar, az oltassa be magát.

2021. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

"Például melyik hoz több szavazatot a konyhára"


Hogy mi van?

2021. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs vírus, nincsenek lezárások nyitva vannak a kifőzdék az hozhat a legtöbbet a Konyhára. Így kéne hozzá állni a kormánynak.
2021. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg oltáspártinak, mert csak ők élhetnek szabadon. Néhány év múlva már oltásellenesnek lesz jobb lenni, mert akkor jelentkeznek az oltások ma még ismeretlen hosszú távú mellékhatásai.
2021. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

#5, ez a szabadság csak a pesti piperkőcökre vonatkozik akik igényt tartanak mozira, színházra, fürdőre, meg ilyenekre.


Az átlag embert ezzel nem fogják meg.

2021. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

#5, soroljál már fel pár mellékhatást légyszíves, akkora marhaságokat tudtok mondani, hogy az már fáj, de értelmes magyarázatra egyikőtök sem képes, egyszerűbb lenne bevallani, hogy fostok, mint a kisoskolás a doktornéninél és kész, nem kell itt mondogatni, hogy jaj majd ezek pár év múlva kihullanak, mint a legyek

több, mint 5 millió ember belefog halni az oltás szövődményébe? azt megnézem, jól megfogunk akkor fogyatkozni, mindenki gondolhat valamit, de ekkora ostobaságot elhinni szerintem már lehetetlen, de te tudod, azt is eltudnám rólad képzelni, ha azt mondják, hogy a télapó mégis létezik, akkor azt te el is hinnéd

2021. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
#7, bár nem az 5ös vagyok, de nem félünk. Egyszerűen nem érdekel a vírus. Átmentem rajta,, röhögtem egyet, és le is zártam ezt. A covid elleni oltás az pont egy olyan dolog, amit már csak azért se. Semmiképp.
2021. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Még kivárok vele. Már estem át a covidon, de néhány nap lázon és köhögésen kívül más bajom nem lett tőle. A védettségi igazolványt így is megkaptam, más kérdés hogy még soha nem használtam ki. Egyszer túléltem, ha újra elkapom, túlélem újra, így később sem látom értelmét hogy beoltassam magam. Hogy hosszú távon ki jár jobban, azon most még teljesen felesleges vitatkozni. És nem is érdekel túlzottan a téma.
2021. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
A nagyon hülyék általában boldogok és nincsenek tisztában vele hogy nincs minden odafent rendben, szóval nem lehet rossz oltásellenesnek se lenni. Viszont kívülről nézve ilyesztőek és szánalomra meltók, szóval inkább oltáspártinak jobb lenni és mellé nem foglalkozni a söpredékkel
2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!