Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek tartanak a véleményedért?

Molnarmarcell21 kérdése:

Minek tartanak a véleményedért?

Figyelt kérdés

Például a szélsőjobbosok előszeretettel tiltakoznak a szélsőjobbos megnevezés ellen, ők normálisnak tartják magukat.

Engem csak ma privátban neveztek már újbalos propagandistának és zsidó ügynöknek is. Az újbalossal nem vitatkozom, propagandistának nem tartom magam, hiszen igyekszem tényszerű lenni attól függetlenül, hogy a véleményemet támogatja-e az adott tény. Zsidó pedig végképp nem vagyok (vagy legalábbis nem tudok róla), szóval kissé légből kapottnak érzem ezeket a megnevezéseket, és nem értem, mi értelme van privátban elemezni engem.

Titeket minek tartanak, amik szerintetek nem vagytok?

jún. 9. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már voltam mások szerint zsidó, kommunista, náci meg még ki tudja mi. (Egyik sem vagyok.) Jobboldali-centrista vagyok talán leginkább.
jún. 9. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a balosok fidernyáknak neveznek, a fideszesek moslékellenzékinek. Valójában egyik oldalnak sem vagyok a szavazója, az örök bűnbak kétfarkú kutyapártra szavaztam, akik a teljes kampánytámogatásukat felújításokra és egyéb hasznos projektekre költötték és mindezt fillére pontosan dokumentálták is a facebookon. Csak néztem, hogy egy 1%-os párt ennyi mindent tudott csinálni csak a kampánypénzből ,akkor vajon egy 5,10,15,45%-os párt vajon mennyit tudott volna, ha nem agymosó propagandát gyártanak belőle ,vagy teszik zsebre.
jún. 9. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak azt kaptam meg, hogy fidesz birka vagyok(egyszer se szavaztam rájuk) csak mert egy dologra azt írtam, hogy nem tetszik :/
jún. 9. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

"Meglepően értelmes vagy a korodhoz képest", pedig szerintem egyáltalán nem. Minden, amit mondok, írok puszta logika (szerintem legalábbis) és próbálok nyitott lenni mindenki véleményére. Utóbbi miatt pedig minden voltam már: fasiszta, kommunista, rasszista, szexista (pedig lány vagyok), transzfób, elitista, stb. Attól függ, hogy kit kérdezel (mármint neten, élőben szerencsére normális emberek vesznek körül).

Szavazni egyébként a Kétfarkúra szavaztam, pont amiért a #2-es. Másrészt még velük tudtam azonosulni, mert a "nagy" pártok közül egyikre se tudnám azt mondani, hogy "na, ő engem képvisel".

jún. 10. 08:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp most kaptam egy újabb privátot, ami szerint meleg is vagyok, amiért jeleztem, hogy Toroczkai követett már el törvénytelenséget :D Logikus összefüggés...
jún. 10. 08:56

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!