Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi értelme a bűnözés ellen...

Mi értelme a bűnözés ellen tiltakozni?

Figyelt kérdés

Mi gatyank már megen alkot.. most a bűnözés ellen " tüntikéznek.


Nem vagyok kriminálfób. Szerintem a bűnözés az lehet hasznos is, gondoljunk bele, ha nem lenne, nem lennének börtönök, rendőrség, zárak és biztonsági berendezések gyártói csődbe mennének. Így a mi tanyank hisztije okafogyott.( nem linkelem, nem népszerűsítem).



2021. jún. 11. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kedvelem a gatyánkat, de amit te mondassz merő butaság. Miért szereted a bűnözést? Tetszene ha megerőszakolnának, kifosztanának, lelőnének? Vagy amíg nem veled teszik, addig oké? Azt hiszed veled nem történhet ilyen?
2021. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
inkabb hozzak vissza a halálbuntetest.
2021. jún. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Értelme tényleg nincs ellene tiltakozni. Nem hinném hogy a hatására egy ember is jó útra fog térni. Tenni kell ellene.
2021. jún. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami ellen tüntikézik az a CIGÁNYbűnözés. Csak hogy képben legyél.
2021. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a( békemenetnek) mi értelme ?
2021. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Aqrvanyád, ha a cigánybűnözés ellen nincs értelme tiltakozni, akkor mi ellen van? Terrorizálnak, ütnek, megaláznak, gyilkolnak - ez ellen ne kéne tiltakozni?


Áhhhh, hogy lehet a magyar nép ENNYIRE s3gghülye, édes istenem... Ha egy kicsit is normális ország lennénk, akkor valami ilyesmi lenne a 22-es választás vége:

Mi Hazánk - 50%

Fidesz - 40%

Gyurcsány - 10%


Helyette megint attól kell félni, hogy a hazaáruló szemkilövető kerül újra hatalomra, miközben magyarázni kell, hogy miért rossz, ha a cigányok halálra késelnek egy nyugdíjas magyart...


Add uram, hogy a jövő áldozatai az ilyen liberális agymosott kretének családjából kerüljenek ki. 🙏

2021. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ha elmegyek bankot rabolni és amikor elkapnak megmutatom ezt a kérdést elfogadják enyhítő körülménynek? 🤔 Elvégre csak a a gazdaságot próbálnám fellendíteni.
2021. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A cigánybűnözés szinte elenyészik a politikusbűnözés mellett. Amennyit Orbán egymaga ellop, az több mint az összes cigány egybevéve
2021. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De a cigányok nem csak lopnak. Azok terrort alkalmaznak, létük értelme az erőszak. Gyilkosságok, balhék, bunyók. Nézd már meg például Jászapátiban mit csináltak a bacai
2021. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Engem sem ismerősömet sem bántott még senki. Történik egy eset, ezt nem, hogy vizsgálnák, megnéznék a miértjét, neeem egyből felkapja a média, majd bűnbakot keresnek és ezzel már az ítélet előtt elmondják az ítéletet a társadalom szemébe. Undorító amit művelnek egyesek, ez a gyűlölet felháborít. Ilyen emberekre mondják, hogy kriminálfób.
2021. jún. 11. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!