Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A homofóbok tudományellenesek?

A homofóbok tudományellenesek?

Figyelt kérdés
Nem csodálkozom rajta hisz keresztények. Az evolúciót is elutasitják.

2021. júl. 6. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Jol van kisgyerek! Latom megsutotte a fejedet a Nap :)
2021. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hiszen épp a homoszexuálisok köpik szembe az evolúciót azzal, hogy nem folytatnak fajfenntartó életműködést.
2021. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A két dolognak semmi köze egymáshoz.
2021. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Épp fordítva. A homoszexuálisok a tudományellenesek. Ugyanis minden élőlény két dolog hajt, a túlélés és a fajfenntartás. A homokosok utóbbira képtelen mégis azt állítják magukról hogy normálisak. Magyarán ellentmondanak egy millió év evulóciónak....
2021. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

1. Nálad ki a "homofób"?

2. Mit értesz az alatt, hogy "tudományellenes"?


A normalitáspártiak pont a tudományos eredményeket használják érveikben. (Pl, hogy plasztikai műtéttől nem nőnek belső szerveid és nem változik meg a génállományod, hogy az egynemű pároknál lévő gyerekeknél több a pszichológiai probléma, s kevesebb gyerekük születik később, hogy a homoszexualitás környezeti hatások függvénye is stb.)

2021. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nincs bajom a melegekkel, viszont a kérdésed értelmetlen. Evolúció nem működik szaporodás nélkül, azt meg ugye melegek nem tudnak
2021. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Mi az hogy homofób?


Ki vezette be ezt a fogalmat? Ki hagyta jóvá? Én nem!


Miért gondolod, hogy a társadalom többsége, aki nem homoszexuális, de nem is fél a hasonlótól (mert ugye szó szerint ezt jelenti), elfogadta ez mint létező kategóriát?

Ki dönti el, hogy ki kapja a bélyeget? Ki hatalmazta fel erre?

Se társadalmi szokás, se jog nincs mögötte!


Ennek a kifejezésnek a bevetése, terjesztése is mocsokos manipuláció! Meglévő értékrend érvényességének aláásása.

És ezt olyanok teszik, terjesztik, akik folyton a tolerancia demagóg zászlaját lengetik. Türelemről és megértésről papolnak, de az képtelenek elfogadni, hogy egyes közösségek nem reklámozzák és nem emelik piedesztálra a homoszexuálitást saját tagjaik között.


Nagyon jó velem azonos nemű barátaim vannak. Nem vagyok homofób.

És mindeközben szeretem a tudományt.

2021. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is heteró vagyok nem tervezek gyereket.
2021. júl. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!