Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok, mit szóltok,...

Liberálisok, mit szóltok, hogy férfi nyerte a Miss Nevada szépségversenyt?

Figyelt kérdés
[link]

#férfi #női szépségverseny
2021. júl. 19. 01:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Budzhi.
2021. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Szóhoz se jutok.

Nem tudom milyen volt himneműnek. De tuti túlóráztak rajta a sebészek.

2021. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem etikátlan és gusztustalan már az, hogy elindulhatott a versenyen?
2021. júl. 19. 01:27
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Eddig ez a legnőiesebb transz, akit láttam. Nem tudom eldonteni, hogy ez most jó vagy rossz nekem. Engem nem zavarnak a transzok, de ha egy ilyen lányt szólítanak le és nem venném észre hogy transz, nem tudnék később se vele együttélni, mert nem nő...

Egyébként gratulálok neki, meg persze a sebészeknek is :)

2021. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Béla211 ***** válasza:
48%
Szinte minden szépség királynőnél lehet gratulálni a sebészeknek meg akik össze rakták. Amúgy ő már nem férfi hanem trasznő. Ha teljesen át van operálva akkor az én szememben ő nő. És nem férfi.
2021. júl. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Undorító, kiábrándító és gusztustalan.

Kedves utolsó: nincs olyan, hogy transz nő. Csak plasztikázott férfi van (és cica versa).

2021. júl. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%

Lehet mondani,hogy mű,de a nők egy része nem mű?


Mű mellek,feltöltött száj,orrműtétek,stb.


Most ez olyan testrész miatt kikelni,amit nem is vettek figyelembe az értékeléskor mit számít,úgy őszintén?


Ez inkább sportolók szempontjából vet fel kérdéseket,mintsem egy szépségversenyen.


Mellesleg vannak androgün arcú emberek(nem transzok),akikről nem mondanád meg,hogy férfi vagy nő.

2021. júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Botrányos. Kedves kérdező, nem kell azt gondolni, hogy mindenki, aki kritizálja a kormányt, auotmatikusan odavan a transzneműekért.


Az ellenzéki szavazók sokszínűbbek, nem kell ugyanazt gondolni mindenkinek, mint a fidesznél, egyet is lehet érteni bizonyos dolgokban Orbánékkal.

2021. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Nos csak annyi a velemenyem, hogy Nevadabol sem fogok feleseget valasztani magamnak - akarmilyen 'szepsegkiralyno' is az a pasi :)))
2021. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mifelenk eleg nagy szegyen ha egy ferfiembert leszepsegkiralynoznek ... rohog is rajta az egesz megye :)))
2021. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!