Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet-e még valaha normális...

Lehet-e még valaha normális életünk? A koronavírus miatt már sosem fogunk visszatérni a régi, normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés

Nektek nem furcsa, ami a koronavírus kapcsán történik a világban?


Arra gondolok, hogy hol lazítanak, hol szigorítanak, előre tudják, mikorra várható az adott hullám.


Nem azt állítom, hogy a koronavírus veszélytelen, hiszen több rokonom is elkapta (nevelőszülő, keresztszülő, nagyszülő). Szerencsére senki sem halt bele, de volt olyan hozzátartozóm, aki napokig az ágyat nyomta. Az én véleményem az, hogy az a fajta pánik, amit a média kelt, túlzás. A rettegésnek nem látom értelmét.


Azt gondolom, hogy a COVID-19 óriási válságot eredményezett. Nagyon sok turizmusban, vendéglátásban dolgozó ember vesztette el a munkáját, de az edzőtermek tulajdonosai vagy az énekesek is hónapokig bevétel nélkül maradtak.



Mit gondoltok, mire mehet ki a játék? Arra, hogy még több ember menjen tönkre anyagilag vagy mentálisan?



2021. júl. 29. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem megy ki semmire a jatek, ez egy virus, es ha terjed, akkor sajnos korlatozasokat kell hozni. Viszont, peldaul az angliai adatokbol az latszik, hogy bar sok az uj fertozes a deltatol, de a korhazbakerules es a halalozas szama nem ugrott meg, hala az oltasnak. Szerintem elobb-utobb ugy lesz kezelve a covid mint az eves influenza, maximum tobb ember oltja be magat ellene (mert sulyosabb).
2021. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. júl. 29. 09:18
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem és nem. Az első valaszolora ne hallgass. Jelenleg az emberiséget vakcina kísérletek alá veszik egyes elmebajos fanatikus virologusok. Hogy miért? Hogy elszakitsa a családokat az embereket egymástól és ne szaporodjanak az emberek tovább, mindenki legyen egyedül bezárva a lakásába a többi az csak körítés.
2021. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

"Mit gondoltok, mire mehet ki a játék? Arra, hogy még több ember menjen tönkre anyagilag vagy mentálisan?"


Igen erre megy ki. Minden ország vezetése szereti, ha nem fizetnek adót a lakók, mert tönkremennek. (ezt ugye nem kérdezted komolyan?)

2021. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Csak kíváncsi voltam, ki hogyan látja a dolgokat.. Eleinte mindent elhittem, amit a TV-ben hallottam, de ma már kételkedéssel fogadom a statisztikákat, a híreket.

2021. júl. 29. 09:47
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Mert kinyilik lassan mindenki szeme,ennyi.Itt arra megy ki a jatek hogy kontroll alatt legyen tartva kb mindenki es nem akarjak hogy tonkremenj es ne tudj dolgozni.Annyi hogy par oltas utan meddok lesznek az emberek tehat nem szaporodik a nepesseg tovabb mert mar igy is sokan vagyunk de attol meg gurizni tudsz hogy a gazdasag porogjon.Kinai minta lesz tehat kredit rendszer ami azt jelenti hogy ha bologatos kezes barany leszel akkor kapsz nemi kezvezmenyt es mehetsz etterembe vagy ide oda de ha nem akkor be leszel korlatozva,ennyi.Ez a vedettsegi igazolvany az elofutara ennek a rendszernek,igy nezik hogy meddig mehetnek el.Ugy latom barmeddig XD

Szomoru jovo var rank ha ez igaz

2021. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Én is az 1# véleményét osztom.

A koronavírus fertőzés súlyossága az újabb gyógyszerek, oltások miatt fokozatosan csökkenni fog. Max szezonális influenzává szelídül, vagy eltűnik. Kb 1-2 év múlva ez megvalósul.

2021. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi, max 1-2 év és újra teljes lesz az életünk.
2021. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem mondja, hogy rettegjél. Én nem értem, miért jöttök ezzel a rettegés dologgal állandóan, meg a pánikkal.

Én nem rettegek, az ismerőseimről sem tudnám, hogy rettegnének, pánikolni sem pánikolunk... nem is értem a kérdést.

2021. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én csak a meglátásaimat írtam le.

2021. júl. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!