Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha betiltanák közterületen,...

Ha betiltanák közterületen, intézményekben a csókolózást, akkor a homoszexuális elégedettek lennének?

Figyelt kérdés

Bocs ha kicsit rosszul fogalmaztam.

Arra gondolok hogy ha törvénybe lenne iktatva hogy heteró és homoszexuális párok egyaránt nem csókolózhatnak, nem foghatják egymás kezét közterületen, akkor a melegek elégedettek lennének azzal hogy a heteró pároknak is a négy fal között, otthon kell tartaniuk a szexuális életüket?



2021. júl. 30. 22:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Intézményekben esküvőn kívül még nem láttam csókolózó párt. Az utcán is csak elvétve, leginkább búcsúzáskor. Szórakozó helyen szoktam hetero és meleg párokat is látni, még egyszer sem lett belőle verekedés vagy beszólogatás
2021. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
30%

A melegeknek sem tilos a csókolózás. Csak rossz látni, normális embert zavarja, mert kellemetlen, disszonáns érzés.

Éppen így nem szeretem látni azt sem ha egy részeg fetreng az utcán vagy ha hangosan üvöltözve veszekednek. De ezek sem tilosak.

Nem azért nem kellene a melegeknek az utcán csókolózni mert tilos, hanem mert a normális ember tudja, hogy mi az amivel zavarja a környezetét és magától nem teszi meg.

2021. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
35%

#3

"normális ember tudja, hogy mi az amivel zavarja a környezetét és magától nem teszi meg"

Ugye neked is sikerült ezt ideböfögni...

2021. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
46%
#4 Aha. Én normális módon leírtam a véleményemet, tőled meg ennyi tellett. A stílus mag az ember.
2021. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 LazyJones ***** válasza:
62%
#5 Nem tudom, engem speciel jobban zavar az általad ideírt hozzászólás, mint a pride összes homoerotikus smárolása, pedig "normális ember" vagyok.
2021. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, itt nem ez a lényeg.

Inkább az a baj, hogy a többség megvetéssel kezeli a "másokat", mintha valami elmebeteg torzszülöttek lennének. Pedig Ugyan úgy emberek, csak kicsit különböznek. Gondolom te sem örülnél az ilyen bánásmódnak csak mert heteró vagy. Na ugyan ez a helyzet a lmbt+ emberekkel.

2021. júl. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%

Nem,normális,felnőtt emberek nem jönnek zavarba a csókolózástól,ha heteró,ha meleg.


Akiket ez zavarba hoz felnőtt létükre,ott valami mentális gond van.

2021. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
30%

#8 Hát pont nem. Ott van mentális gond akik már nem képesek a megbotránkozásra.

A nudista strandokon is hozzászoknak a résztvevők a meztelenséghez és nem úgy reagálnak egy meztelen testre ahogy normális helyzetbe szükségszerű lenne - nem izgalommal. Ez már probléma, azt jelenti hogy a teljesen természetes helyzet aminek éppen a nemi izgalmat kellene felkeltenie, az már nincsen rájuk hatással. Mi kell akkor hozzá? Extrémitások?

A melegek csókolózása nem természetes dolog. Nem az nem természetes, hogy a melegek egymással csókolóznak, hanem maga a homoszexualitás. A normális szexualitással rendelkezőket ez kellemetlenül kellene érintse mert disszonanciát kelt. Ha ez már nem történik meg akkor van mentális probléma. És ez nem jelenti azt hogy tiltani kellene, vagy ne tehetnék meg - azt jelenti hogy nem akkor egészséges mentálisan egy ember ha nem zavarja a homoszexuálisok csókolózása. A legtöbb embert zavarja, csak megtanulta ezt elfojtani vagy figyelmen kívül hagyni.

2021. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
39%

9-es és miért is nem természetes? Tudtommal az ember nem mesterséges, és az állatok közt is van homoszexualitás például az emberszabásúaknál vagy talán ők sem természetesek?


A csókon meg mit kéne botránkozni... Ha mondjuk az utcán mindenki előtt élnek nemi életet, na azon már van mit botránkozni és undorodni. De egy csókon felesleges sőt éretlenség.

2021. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

#9


Normális ember megtanulja,hogy a világ nem körülötte forog.


Én undorodom a kovászos uborkától,mégsem fogom azt mondani,hogy mások ne egyék,vagy a mellett lévő asztalon egy étteremben ne szolgálják fel!

2021. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!