Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eminem lánya is "bináris"...

Eminem lánya is "bináris" lett. Erre vannak szavak?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy bulváros a kérdés, de szerintem meg kőkemény politika az, ahol a fiatalság agyát ilyen szinten megborítja a közösségi-LMBTQ elmebaj.

Én még tini voltam, amikor hallgattam a The Eminem show-n a kicsi Hailey-t rappelni, Eminem meg Elton Johnt szidta, hogy meleg. Más világ volt...változik az idő, a gyerekek is felőnek, de mivé?? Ezt éljük ma. Boldog vagyok. Gyerekemtől minden közösségi sz*rt el fogok zárni amit csak lehet. Steve. Steve bmeg.



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

És akkor ugye mondják, hogy á, dehogy van itt befolyásolás, attól nem lesz meleg senki, hogy hall róla, hogy ilyenek is léteznek.

Látszik.

2021. aug. 16. 09:38
 2/24 anonim ***** válasza:
Tehát most nem tudja eldönteni magáról, hogy férfi vagy nő?
2021. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Hát szomorú, ilyen ez a White Amerika, de ez nem a te Business-ed, szori mama. Menjél inkább denszelni egyet a squarre.
2021. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

" Gyerekemtől minden közösségi sz*rt el fogok zárni amit csak lehet."


A tini már önállósul, saját véleménye van, tőle nem zárhatod el a világot. Ha nagyon keményen nyomod egy irányba, akkor dacból is az ellenkező végletbe csaphat át.

2021. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Hihetetlen, hogy ki tudna készülni egyesek az ilyen baromságokon. Kit érdekel?
2021. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2: pontosan. De erre ők gondolnak, hogy egészséges dolog, ezért adnak neki egy külön nevet.

5: azt akinek van gyereke.

2021. aug. 16. 09:58
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Pont ezaz, hogy ha van gyereked, akkor elfogadod a döntéseit, és emberként tekintesz rá. Ha bejelenti a kölköd 18 évesen, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor megölöd? Agyonvered? Jó kis szülő az ilyen. Szerencsére az emberek nagy része nem ilyen idióta mint te. És még mindig leszarom eminem fiát/lányát vagy mi az istenét...
2021. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A francba, pedig eddig olyan jó volt a napom, de most kezdek rettegni a magyar fiatalok miatt. Ha már Eminem lánya is "bináris"(?), akkor minden elveszett.
2021. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7: ha bejelenti, hogy pedofil lesz azt is elfogadod? Vagy csak addig tejed az elfogadás, amíg az neked belefér?
2021. aug. 16. 10:18
 10/24 anonim ***** válasza:
Eminem <3 Elton már elég régóta. Sajnálom, hogy ez neked rosszul esik:((
2021. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!