Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nyomul most ennyire az...

Miért nyomul most ennyire az Ikea? Miért van a youtube tele Ikea reklámokkal?

Figyelt kérdés
Valami bajban vannak hogy most ennyire nyomják magukat, vagy e a sikert jelenti hogy ennyi pénzük van reklámra?
2021. aug. 22. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak rákerestél az ikeára, aztán azóta azt nyomatja neked az algoritmus.
2021. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ikeára kattogtál.
2021. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy se jött. Talán mert nem nézegetek bútort.
2021. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Direkt megnéztem az előzményekben. Nem kerestem soha bútort...főleg nem ikeásat. De a telefonon is ez jön meg a számítógépen is.

Kamerákat nézegettem azokat a reklámokat látom is (noha azokat sem youtube on.) De az állandóan az Ikeát tolja az arcomba amikor soha le sem köptem. Miért?

2021. aug. 22. 21:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem néztem Ikeát és bútorokat sem, ezt a lehetőséget kizártuk, akkor miért jelenik meg nekem míg másnak nem?
2021. aug. 22. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy algoritmus beazonosított téged potenciális bútorvásárlónak.
2021. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam youtube on csak olyasmik jönnek amiker előtte sem kerestem, akartam soha. Volt például nemrég mattel barbibaba. Azt sem tudtam hogy létezik ilyen.
2021. aug. 22. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell, hogy rákeress olyasmire. valamit beállítottak az Ikeánál és ezért most látsz ilyen ajánlatokat. valamilyen logika alapján pont bele esel egy olyan célzáshoz használt felhasználói körbe, akiknek hirdetnek.

pl. olvastak egy statisztikáról, ami szerint az informatikusok 80%-a havonta vesz valamit náluk, nosza célozzuk meg egy hirdetéssel az informatikusokat.


nem tök mindegy, hogy mi alapján? ajánlja?


engem sokkal jobban idegesít, amikor olyasmit akarnak eladni, amit már rég megvettem. igen, tényleg néztem azt egy oldalon, de aztán megvettem, már nincs rá szükségem. de még mindig nyomatják, hogy vegyem meg...

2021. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az nekem is van. Vettem gopro kamerát... Még mindig nyomatják
2021. aug. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!