Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Életemben sose foglalkoztam...

Életemben sose foglalkoztam azzal, hogy merre van nyugat vagy kelet, de mióta politikát követem, azóta nagyon bennem maradt.. Ez mennyire fura, hogy így tanultam meg, vagy hogy egyáltalán így kezdett el érdekelni a dolog?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ugye nem az égtájakat tanultad meg most? És általános földrajz órán nem buktál meg?
2021. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mennyire fura"

Nagyon fura.

Általában alsó tagozatban megtanulják a gyerekek az "előttem van észak, hátam mögött dél...." mondókával az égtájakat. Egy idő után pedig elér az ember olyan értelmi szintre hogy rájön a Kelet, azért kelet mert abban az irányban kel fel a nap, a Nyugat meg azért nyugat, mert arra nyugszik le.

De hát nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek megy az sem, hogy melyik a jobb és bal keze - vagy hogy fiú-e vagy lány.

2021. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Dee tudtam, Északot meg Délt eddig is tudtam, meg Nyugatról és Keletről is hallottam már, csak nem nagyon vágtam pontosan merre is van, de már egy jó ideje nyugaton meg keletet is pontosra tudom.
2021. aug. 31. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem neked már régen ágyban lenne a helyed, holnap majd a tanárnénivel megbeszéled az iskolában.
2021. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még jó hogy meme-nek szántam az egészet XD, ezt jól bevettétek..
2021. aug. 31. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Észak miért észak?


És ha van olyan hogy távolkelet, miért nincs közelnyugat? Vagy távoldél?

2021. szept. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a fiú-e vagy lány dologgal, mostanában jó lesz vigyázni, mert az nem elég, ha megnázed, lóg-e ott valami, a mostani elvek szerint.. 😋
2021. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!