Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most így utólag nézve, lett...

Most így utólag nézve, lett bármilyen haszna annak, hogy feldarabolták az MVM-et?

Figyelt kérdés

(a régi Magyar Villamos Művekről van szó)

Jobb lett a szolgáltatás, alacsonyabbak lettek az árak, verseny lett?

Nekem nem úgy tűnik, ha azóta próbálják visszaállamosítani, amit tudnak.



2021. szept. 7. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az MVM nem szűnt meg. Még mindig egy cég csupán leányvállalatai vannak.
2021. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, hogy ELMŰ helyett MVM lesz. Az ELMŰ-nél a kőkorszakban élnek: lakásvásárláskor csak postai levélben tudtam átíratni a szolgáltatást, ami több mint egy hónapig tartott, és csak csekken lehet befizetni a számlát. A gázszolgáltatóm kezdettől fogva az MVM (ez is milyen paradoxon már), ott egy hét alatt lezárult az átírási folyamat, és online fizetem a számlákat.
2021. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"csak csekken lehet befizetni a számlát"

Ne kampózzál már. :D

2021. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid távon lehet, hogy nem éri meg senkinek, de hosszú távon valaminek megfogja érni, az más kérdés, hogy kinek.
2021. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésnek akkor lenne értelme, ha az oldal címe Vállalkozások Gyakori Kérdései lenne. Mivel a lakossági ár az a szervek által meghatározott, mely alá a piac versenyzői nem kívántak menni. A vállalkozások árai meg lehet, hogy teljesen szabadon képezhetőek, de hát magasak is, kb dupla annyiak, ott akár lehet verseny is. Ha így nézzük, Mari néninek is lehet, hogy megérné gonoszságilag, ha a 35 Ft helyett fizetne 60 körülit, de akkor lehet, hogy a szomszédasszony meg 3 Ft-al többért vásárolná, mástól amin lehetne röhögni suttyomban. Vagy a szomszédasszony örülne, hogy ő vásárolja 2 Ft-al olcsóbban. Egységenként.
2021. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az MVM netet tök jól sikerült átjátszani az Antenna Hungáriának, ami már töbségében a 4iG azaz Lőrinc Barát tulajdona. Ha már a Diginél a románok nem voltak elég korruptak és kitánciltak, ahogy a Telecom sem lett meg, most végre van esélyük bekerülni az internet szolgáltatás piacára is.

Az orbitális állami megrendelésből származó pénzmosást már ne is említsem.

2021. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!