Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hányszor vagy hajlandó magad...

Hányszor vagy hajlandó magad oltatni?

Figyelt kérdés
Azért politika rovat, mert ugye a hajlandóságról, meg a politikai kényszerítésről van inkább szó. (Ugye 3.-ról meg 4.-ről van már szó)

2021. szept. 14. 21:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Én max 3. Kettő már meg volt
2021. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
És mit teszel, ha jön a negyedik?
2021. szept. 14. 22:03
 3/34 anonim ***** válasza:
64%

Most vagyok 50 éves. Életem első szakaszában nem kérdezték hajlandó vagyok-e magamat oltatni, így az első tucatnyi oltásba nem volt beleszólásom. Aztán kaptam már tetanusz oltást, rubeóla elleni védőoltást, influenza elleni oltást. Ha nálam még számítana bármit is, akkor kérném a HPV elleni védőoltást is amit most már megkaphattak a gyerekeim. meg most volt a koronavírus elleni oltás.

Mivel mindeddig védtek és segítettek a védőoltások az életem során, így semmi okom arra hogy bármikor is azt mondjam, többet nem vagyok hajlandó oltatni magam.

Nem szeretem a tű látványát de nem is kell nézni amikor beoltanak. Mégis ki az a szerencsétlen akik kijelenti, hogy márpedig ő már többet nem hajlandó magát beoltatni?

2021. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Én most már nullaszor, pont a kényszerítés miatt.
2021. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Eddig kettőt kaptam. Harmadikat még esetleg lenyelem. A többit csak akkor, ha el telik egy bizonyos idő és nem jelentkezik sem nálam sem tömegesen mellékhatások.
2021. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

3 ezek közül melyik az az oltás, amit évente háromszor kapsz?

És melyikre kényszerítettek, jogmegvonással? (Engem a tű látványa annyira nem zavar, hogy 4 évesen vérvétel után nyújtottam a másik kezem, ha abból is szeretnének venni.

2021. szept. 14. 22:09
 7/34 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem a logikáját annak, aki itt mondana egy konkrét számot. Tehát ha valaki nem vírustagadó, nem oltásellenes, már kapott is adott védőoltásból, de idővel lecsökken a védettsége, akkor miért ne adatná be újra?
2021. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
Ahányszor szükséges lesz rá, hogy megkapjam a védettségit 😅
2021. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
46%
Ahányszor a szakértők mondják.
2021. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Akar minden evben, mint az influenza ellen.. nincs itt semmi latni valo, oszoljanak
2021. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!