Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Bódis Csaba félék nem...

A Bódis Csaba félék nem gondolják kontrapruduktívnak a megmozdulásukat?

Figyelt kérdés

Ő egy új jelenség a FB rendszerváltók birodalmában egy hónapja.


A "félék" alatt értem Smauczer Viktor, Ferenczik Róbert, Bertalan Attila.(régi motoros) Magyar Suttogó (másfél hónapja)


Céljuk: elszámoltatnk az összes politikust.


Én mivel figyeltem mindegyiket, látom az egész nagy kerek játszmát.


Mindegyiknek van több tízezres követő-tábora, de a "vezetők" egymást savazzák. Egyik azt mondja, a másikra Fidesz embere.


Mindegyik radikális változást akar. Összefogni egymással nem tudnak, mert "vezetőket" követnek.


Ekkor jött Bódis Csaba, aki összakarta fogni az egymással acsarkodó vezetőket, nem sok sikerrel.


És akkor arra gondoltam ezek a megmondó emberek lehet tényleg tiszta a szándékuk, de mégis a Fidesz újabb kétharmadát építik, hiszen ha nemis zavarják el a politikusokat, egy dolgot elfognak érni: nem szavaz senkire a követőtáboruk miközben változást akarnak.


Schumacher Viktor még azt is mondta "akkor inkább maradjon a Fidesz, még az is jobb" akkor kezdtem gyanakodni, hogy talán a kezdetektől ez a cél. Álmodozni arról, hogy elzavarják az összes politukust (nevetséges), közben azok a bizonytalanok azzal, hogy nem mennek el szavazni a Fidesz újabb kétharmadához járulnak hozzá.


Ha összefognának az egymással acsarkodó "vezetők" követői az minimum egymillió ember lenne.


Ennyi szavazatkiesés, a Fidesz javára, amit még megis erősítenek ukrán,román,szlovák szavazókkal.



2021. szept. 18. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki követ ilyen hülyéket?
2021. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt ma rendezte Csaba



[link]

2021. szept. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!