Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A telex.hu már a nem politikai...

A telex.hu már a nem politikai cikkekben is félre vezet?

Figyelt kérdés

[link]


Van már tapasztalatom ezekkel a kocsikkal kapcsolatban, szóval eléggé furcsállom ezt a cikket. A kocsik típusbetegsége hogy a rossz EGR hűtő miatt gyulladnak ki.


Na de nézzük a cikket:

A címben hangoztatják hogy meg van a tűz okozója és írnak is róla részletesen, de bele kevernek két esetet is, egyet ahol teljesen más dolgok miatt gyulladtak ki a kocsik.

Például az egyiknél az üzemanyagrendszer volt sérült ami minden autónál előfordulhat, a másiknál pedig ezt írja a cikk:

"Szeptember 6-án kiégett egy újabb BMW a soroksári Auchan parkolójában. Azonnal fel akartam venni a kapcsolatot a gazdájával, mert mostanra egyértelművé vált, hogy ezeknek az autóknak a sorsát lényegében eldöntheti, hogy használóik idejében értesülnek-e az erősen ajánlott EGR-ellenőrzésekről"

Az nem esett le a kedves szerkesztőnek hogy ez az autó bizony állt? Tehát ott nem AZ EGR okozhatta a tüzet, pláne hogy más hírportálok meg i írták hogy zárlat miatt gyulladt ki ami szintén bármelyik autónál megtörténhet.


A telex szerkesztői ennyire figyelmetlenek és pontatlanul állítanak össze hibás tartalmakat vagy direkt vezetik félre az embert már a nem politikai tartalmakban is?



2021. szept. 21. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Aszongya "már". :DD
2021. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Akkor ezt vegyem egy erős igennek?
2021. szept. 21. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel, mindenhol így van. Vagy is, inkább hatásvadász egy cikk, mint szakmai. Én más területen dolgoztam 40 évig. Mikor arról a területről cikkeznek, tele hibákkal, ferdítésekkel. Aki nem jártas az adott területen, az ezt nem veszi észre. Mindegy, hogy melyik TV-ról, újságról, netes oldalról van szó.
2021. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
#2. Nyugodt szívvel. Újságírókról beszélünk, egy elég hangos réteg határtalan magabiztossággal, ugyanakkor bármilyen témakört illetően mérhetetlen inkompetenciával. Semmi meglepő nincs abban, hogy nem csak politika rovatban képesek ostobaságot írni.
2021. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A telex nem egy autó szakmagazin. Szerintem átvették valahonnan ahol ezt írták
2021. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
BMW. Szép autó, nagy autó, de aki ilyet vesz 99%-ban bunkó paraszt. Cseréltesse ki saját pénzből a problémás alkatrészeket.
2021. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem ez nem igaz. Attól még hogy sok pénze van nem azt jelenti hogy ő fizessen a gyártó hibája miatt.
2021. szept. 21. 09:51
 8/11 meszike91 ***** válasza:
54%
A telex a legobjektívebb híroldal jelenleg Magyarországon. Nyilván lehetne pontosabb, de nem egy autós szakmai oldal. Elvesztett médiapere meg biztos sokkal kevesebb van mint a kormánypárti riválisának az origónak.
2021. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

#8. Maradjunk annyiban, hogy sikeres volt a marketing, amivel tömegekkel hitette el, hogy ők egy független és objektív híroldal. Amúgy nonstop woke libtard propaganda, függetlennek hazudva.


"Elvesztett médiapere meg biztos sokkal kevesebb van mint a kormánypárti riválisának az origónak."


Ez egyedül akkor releváns adat, ha mindkét oldal azon töri magát, hogy a másikat bírósági úton támadja a saját vélt igazáért. A valóságban ez egyelőre csak a ballibeknek fontos, az origo például magasról tesz erre.

2021. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
8: ja, mert nemrég jött létre, és kutyát nem érdekli, elég alacsony az olvasottsága, ezért kevés a pere XD Ha én nyitok egyet holnap, annak még annyi se lesz. XD
2021. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!