Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lesz a blackpill mainstr...

Mikor lesz a blackpill mainstream?

Figyelt kérdés

Nézem az M1 -et és a legutóbbi autógyújtogatásig fajult incel tüntetésről van benne szó. Hollik István bejelenti, hogy tesznek valamit a párkapcsolati piac helyreállításáért. Közbe a legújabb incel párt szerint ez nem elég.


Az elte gender szakon Mérő László vitázik a blackpill egyik legismertebb magyar terjesztőjével élőben.


Mikorra lesz ilyen a világ?



2021. okt. 6. 20:15
A kérdező szavazást indított:
2023 -ban már ez lesz. Nagyon közel vagyunk a kritikus ponthoz.
Azért még várni kell egy 5 -6 évet, mire eérik a probléma.
A probléma 2030ban kerülne elő, addigra viszont a pénzrendszer is összeomlik közben.
Egyedül a Fidesz kétharmadot látod jól. A többi baromságoddal keress fel inkább egy pszichiátert.
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
tudom ajánlani a whitepill-t
2021. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mindig minden főzelékem túl híg lesz, pedig addig öntöm fel csak, hogy ellepje. Másnak hogy lesz sűrűbb?
2021. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az incelek kire fognak jövőre szavazni, ők milyen politikai nézeteket vallanak?
2021. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Mivel az incelek vagy mik nem tudnak nőt találni, szaporodni sem fognak tudni. A természetes kiválasztódás elvégzi a dolgát és kipusztulnak. 😇😇❤️
2021. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
És mit akartok kiharcolni? Elvenni a nők jogait, vagy szabályozni a párválasztásukat? Nincsen olyan épeszű párt, aki ilyesmit meg merne lépni..
2021. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
#2 Tegyél bele picit több lisztet, tejfölt. No meg van még egy jó kis módszer: Vegyél ki pár merőkanál zöldséget, turmixold össze és öntsd vissza. Így nem is kell bele annyi liszt, nem lesz liszt íze. 😃
2021. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy én beírtam a keresőbe de semmilyen ilyen incel tüntetést nem találtam..forrást tudsz adni?
2021. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a zöldséges dolog nagyon jó ötlet, köszi!
2021. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy kiskanál kukoricakeményítő csodát tesz. De sose a forró főzelékbe tett direktben. Egy kis hideg vízben kell előtte jól elkeverni.
2021. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Erről a kérdésről eszembe jutott a ferfihang, meg is néztem hogy vannak a fiúk. Jó hírem is van a számodra, nemsokára összeülős kólázás lesz, nemhogy elmennél, és őket fárasztanád.
2021. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!