Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 25 év feletti fiatalok, ti...

25 év feletti fiatalok, ti tervezitek, hogy jövőre külföldre költöztök?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 08:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Aki a hazajaban nem tud karriert epiteni, az kulfoldon is csak egy szolga lesz.
2021. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha a patkány nyer akkor igen
2021. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
@1 Ennél azért bonyolultabb ám a helyzet. Például a 25 feletti fiatalok között pont úgy van 4-8% szexuális kisebbséghez tartozó ember, mint a 25 alattiaknál, akiket éppen céltáblának használ büszke kormányunk. Van egy rakás ember, aki tanítani szeretne vagy szociális munkásként, ápolőként dolgozni, amelyeket a fizetésekkel lehetetlenítenek el. Mások nem szívesen asszisztálnak ahhoz, hogy hajléktalanokat vegzáljanak vagy éppen az afgán szomszédjukat köpje le egy egységsugarú náci gyökér. Én is kollaboránsnak érzem magam a NER építésében szimplán azzal, hogy havi meglehetősen sok adót befizetek, de túlságosan szeretem ezt az országot, a nyelvet, irodalmat, filmművészetet, a barátaimat, a páromat, a családomat, ahhoz, hogy lelépjek, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne teljesen érthető, ha valaki nem itt akar élni.
2021. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha az ellenzék nyer és tényleg megvalósítják az ámokfutásukat, akkor igen.
2021. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

4#

Liberális hiszti, amit írsz.

2021. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

@6 Egy fenét. Igenis meghatározza, hogy milyen egy országban élni az, hogy ideológiai oldalról hogyan működik. Semmi különösebb bajom nincs azzal, hogy mások másként képzelik el ezt az országot, de nekem például olyasmi egyáltalán nem fér bele, hogy egy állami pénzből kitömött tacepaó magyar állampolgárokról írja azt, hogy a hajléktalanságuk tényével visszaélnek az emberek türelmével. Ha lenne varázspálcám, biztosan változtatnék ezen, nem jó ez amit én szociopátiaként élek meg, de nyilván azt is értem, hogy az országban sokak szeretik.

Egyszerűen válaszoltam egy kérdésre.

2021. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
1esnek uzenem, h 1 kivellel minden magyar Nobel dijas, de a legtobb elismert kutatonk kulfoldon erte el a sikereit, az igazsag az, h a legeletkepesebbek hagyjak el az orszagot altalaban, lehet itthon is boldogulnanak de miert tennek ha kint tobbre vihetik.
2021. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
@8 Vagy másfél generációnyi világhírű matematikus Neumanntól Erdősig. Hollywoodot is gyakorlatilag felerészt magyarok alapították. Mátyás óta valahogy nem célunk a tudósok megtartása/bevonzása.
2021. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

9#


Azt csak álmodtad.


A magyar sajnos ilyen. Sehol semmi, senki nem fejleszt semmit. Egy darab terméket se bírnak össze rakni. A magyarokat csak alsóbbrendű össze szerelőknek használják pl kocsi gyárak.

Minden "magyar" nobel díjas zsidó volt. Menekültek az országból... A magyarok sikeresen kiírtottak fél milla csecsemőt.

Eddig ez a legnagyobb magyar* siker, más nem is lesz.

2021. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!