Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor liberális vagyok...

Most akkor liberális vagyok vagy jobboldali?

Figyelt kérdés

A kérdés elején leszögezem hogy a Fideszre szavazok majd (már 18’ban is rájuk szavaztam), viszont van pár dolog amit baloldalian fogok fel, ezért most én nem tudom eldönteni hogy valójában liberális vagyok vagy sem?

Próbálom összegezni ezeket a dolgokat.. hogy miben értek egyet a jobboldallal és miben a ballal.


Bal:


- Nagyon felháborítónak tartom azt az abortusztörvényt, ami Lengyelországban meg az egyik amerikai államban van (nem akarok baromságot mondani de pontosan nem tudom melyik állam..) szerintem ez màr beleszólás az emberi testbe és rengeteg nő nem is önszántából esik teherbe pl védekeznek csak nem működik valamiért vagy a férfi akarja jobban ilyenek.. és akkor még el se vetetheti. Én mindenhol ingyenessé és bárki számára hozzáférhetővé tenném az abortuszt.

-Teljesen okénak tartom ha valaki nem akar gyereket akár férfi akár nő. Én sem akarok. Mindenkinek a maga döntése ez és valahol jobb ha nem is születik meg a gyerek.

-Oltásellenes vagyok. Nem bízom semelyik Covid vakcinában. Az emberek elfelejtik hogy ez egy kísérleti vakcina és azt sem tudják mi van benne. Soha nem fogom beoltatni magam

-szerintem nincs azzal semmi baj ha egy nőt érdekelnek az autók

-Szerintem az erőszak semmire sem megoldás főleg gyerekekkel szemben nem szabadna alkalmazni vagy a gyengébbekkel (pl nőkkel szemben) de eleve gyűlölöm az erőszakos dolgokat és embereket minden téren. Kinyílik a bicska zsebemben attól a felfogástól hogy “dehát engem is vertek gyerekkoromba mégis ember lettem jademilyenszarember”

-Egyszer kipróbálnám a f*vet :D kíváncsi vagyok milyen lehet..


Jobb:


-Nem támogatom az LMBTQ-t. Provokatív f.fejeknek tartom őket akik többletjogokat akarnak, mindenhol az ember orra alá dörzsölik a hülyeségüket és összezavarják a gyerekeket is. Persze vannak tisztességes életet élő melegek akik nem viselkednek hivalkodóan stb de az ritka…

-Nem támogatom a klímahisztit. Se azt hogy kivonják a dízeleket, se azt hogy később már csak elektromos autók lehetnek. Aki ezt kitalálta azzal nem írom le mit tennék , mert az autózás a mindenem és igazából a bolygónak már úgyis teljesen mindegy

-Szemetelés sem érdekel. Csak ne lássák meg, mert nem szeretem a konfliktust de ott ahol senki se látja simán eldobom.

-Nem vagyok vegán. Persze, sajnálom a szegény kis állatokat meg láttam már videót hogy mi történik velük de az embernek szüksége van a húsra! A haszonállatok nem a barátaink hanem a tápláléklánc szerves részei!

-Utálom ha egy férfi érzelgős. Ha elveszít egy szeretett személyt vagy akár háziállatot vagy igazán nagy baj éri akkor érthető hogy sír és hosszabb időre megrendíti a dolog vagy külső segítségre van szüksége, de minden semmiségen ne hisztizzen egy férfi (pl összeveszik valakivel vagy rossz napja van) mert nagyon nagy ellenszenvet kelt bennem és rà fogom vágni az ajtót :) Ellenben egy nőnek szerintem megengedett és jól is áll ha érzékenyebb fajta.

-Szerintem az autós fedélzeti kamerás felvételeket csak baleset esetén kéne figyelembe vennie a hatóságnak.

-Szimpatizálok Oroszországgal meg Grúziával. Nagyon jó lenne ha oda születtem volna. Egyszerűen hihetetlenül vonz a kultúrájuk.

-Nem szimpatikus a nyugat.. Svájc, N.o. , Dánia stb. Azt az elvet vallom hogy ha az ember jól akarja érezni magát akkor nyugaton kell a pénzt megkeresni és keleten elkölteni ;)

-Szeretem ha egy férfi megvéd. Ha lehet rá számítani amikor bajban vagyok. Ha éjjel amikor félek hozzábújhatok. Ha megvéd a szemét emberektől. Szeretem azokat a férfiakat akik úgy dominánsak hogy velem sose tudnának fölényesen viselkedni de engem megvédnek. Szeretem a stabil, erős lelkivilágú, megbízható férfiakat. Az ellentétje taszít. Nem vagyok én pszichológus..

- az ellenzéki összefogásból mindenki unszimpatikus és unalmas számomra. Orbán politikája meg tetszik és legalább értelmes.

-Karácsony Gergelyt eltiltanám a fővàros vezetésétől!!!!


Kb ennyi.


Melyik vagyok?


25/n



2021. okt. 15. 08:43
A kérdező szavazást indított:
Liberális
Jobboldali
11 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

Szemetelés sem érdekel. Csak ne lássák meg, mert nem szeretem a konfliktust de ott ahol senki se látja simán eldobom.


Ez nem jobboldaliság, hanem tahó proli.

2021. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Leszarom a személyeskedő kommenteket. Csak az érdekel ami a kérdéssel kapcsolatos.
2021. okt. 15. 08:46
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdéssel kapcsolatos, elmondtam, hogy ez nem a jobboldaliság része. Már hogyne kapcsolódna ez a kérdéshez kislány?
2021. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Az én kérdésem alatt ezt biztos hogy nem fogjátok csinálni mert letiltatom a profilotokat.
2021. okt. 15. 09:08
 5/36 anonim ***** válasza:
A covid oltás ellenesség van jobboldali van baloldali, aki ellenzi. Ezt miért soroltad a baloldalhoz?
2021. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Mert a kormány jobboldali és nagyon támogatja az oltást.
2021. okt. 15. 09:13
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
Aki jelen pillanatban a Fideszre szavaz, az vastagon jobboldali. Aki pedig nőként nem ellenzi az abortuszt, de a Fidesz-KDNP koalícióra szavaz, az a saját sírját ássa. De amíg ássa legalább odadobhatja a szemetet. (Egyébkén az "ahol senki sem látja eldobom" egy tipikus jobboldali képmutatás. Mint amikor a homofób Szájer melegbuliba járt, vagy amikor a húderkölcsös jobboldali polgimester szexpartikat rendezett a yachton.)
2021. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szemetelni. Egyébként…! Csak a mentalitásom ilyen, arra értettem.
2021. okt. 15. 09:16
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
"-Szemetelés sem érdekel. Csak ne lássák meg, mert nem szeretem a konfliktust de ott ahol senki se látja simán eldobom." ez nagy hiba. Tehát azt mondod, hogy a jobboldali politizálók eldobják a szemetüket?:)A házad előtt sétálgatok és te nem látsz engem, akkor nyugodtan szemetelhetek?:)
2021. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a kormány jobboldali és nagyon támogatja az oltást."


A baloldalnak is csak a keleti vakcinabeszerzéssel volt baja. A Mi Hazánk deklarálta, hogy ellenzi a kötelező oltást. Kimondottan oltásellenes pedig az a Gődény, aki számos szélsőjobboldali szereplőt is felvonultató minipártokkal indult pár éve.

2021. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!