Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok és az LMBTQ...

A liberálisok és az LMBTQ emberek miért ilyen intoleránsak?

Figyelt kérdés
Én egy 30 éves heteroszexuális homofób és transzfób férfi vagyok. Nem szeretem a melegeket, transzokat. Nem tehetek róla, nem én döntöttem így, egyszerűen ilyen vagyok. Mégsem fogadnak el, folyton bigottnak, középkorinak neveznek, csak mert nem szeretném, hogy az óvodában LMBTQ-mesekönyvekből olvassanak fel, vagy hogy az iskolába bemenjenek olyan aktivisták, akiket senki sem kért meg erre.

2021. nov. 26. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
59%
De akkor tiltsuk azt is, hogy pedofilíára hajlamos papok menjenek a gyerekek közé, hiszen meg kell védeni őket, nemde?
2021. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
64%
Én meg nem szeretném hogy volt drogosok járjanak az iskolákba, mégis járnak... Egyébként azért járnak az aktivistáik az iskolába, hogy a gyerekeid ne legyenek ilyen gyűlölködő, homofób, rasszista emberek, hanem egy elfogadó társadalom tagjai lehessenek, ahol pl. egy biszexuális ember ugyan úgy teljes jogú életet élhet a párjával, ahogy egy heteroszexuális anélkül hogy őt megszólnák ezért.
2021. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
65%

Provokatív kérdés.

eleve mutass már csak 1 olyan esetet, hogy van példa erre erre a bu zi propagandára az ovikban, sulikban.

nekem van kisgyerekem soha nem történt ilyen vele oviban vagy suliban.


ez egy bugyuta propaganda a szellemi fogyatékos fidesz szavazó rétegnek.

ez szomorú és szánalmas....de attól még nem igaz, hogy ilyesmi történik.


am nevetséges ez az egész.

a fidesznek egyetlen célja van...hogy a magyar emberek rabszolgaként, szakszervezet nélkül, olcsón melózzanak a német kö csö göknek és ennyi.

értelem szerűen ezt nem támogatja tovább a lakosság jó része, hogy mocskos szemét magyarellenes gonosz emberek eladják a hazájukat és a lakóit.

2021. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
56%
3! Trollkérdés, mert érti is a kérdező, hogy miért trollkodás, különben nem tenné föl, ez egy már rég sok ezerszer körbejárt "érvelés" amit számtalanszor cafatokra szedtek. Lapozzunk!
2021. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
33%

Szulo dolga, hogy a gyereket felnevelje egeszsegesen ... ugy kell nevelni es foglalkozni a gyerekkel, hogy a kulonbozo 'cukrosbacsik' vagy 'erzekenyitok' NE TUDJANAK hatni a gyerek fejlodesere.


Az en gyerekem alapbol kirohogne egy LMBTQ-s erzekenyitot, mert en igy neveltem. Szoval semmi eselye a meleg lobinak, mert foglalkozom a gyerekemmel es kineveti oket.

2021. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 steven95 ***** válasza:
65%

A fogalmi szójátékod nevetséges: az intoleranciát nem kell tolerálnia senkinek. Ez a semmi sem állandó, akkor a változás állandó paradoxon. Vagy ha Isten mindenre képes, akkor teremtsen egy követ amit nem tud felemelni...


Ennyi erővel mondhatnám, hogy ha Te "nem szereted" a transzokat, akkor megtehetem , hogy én ne "szeresselek" téged. Mert így születtem, hogy utállak, hogy utálod azokat akik utálnak mert őket utalod...

2021. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
48%
Úgy gondolod, hogy az óvodában LMBTQ mesekönyvekből olvasnak fel az óvónők ? Ez csak akkor lenne lehetséges, ha az óvoda fenntartója ezt utasításban adná ki, erre azonban mindeddig nem került sor. A liberalizmusnak éppen a tolerancia az alapja, mintha kissé zagyválnád a dolgokat.
2021. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem szereted őket. Sőt fób vagy. Akkor ők mondhatják, hogy heterofóbok, és nem szeretnek téged. De ki örül annak, ha nem szeretik egyszerűen azért, mert olyan, amilyen. Amilyennek született, amiről nem tehet.
2021. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Látod, én se tehetek róla, hogy milyen vagyok. Engem mért nem kell tolerálni?
2021. nov. 26. 22:10
 10/69 steven95 ***** válasza:
72%
Nem tudom hol van az én intolerancia küszöböm, majd beszélgessünk akkor, ha melegként én is házasodhatom a szerelmemmel. Rendi ;)?
2021. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!