Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen oltási gyakoriságot...

Milyen oltási gyakoriságot lennél hajlandó elviselni? Milyen gyakran oltatnál?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 22:56
A kérdező szavazást indított:
6 havonta vagy alatta
9 havonta
Évente
2 évente
3 évente
5 évente vagy ritkábban
1 alkalommal
2 alkalommal
A szakemberekre hallgatok.
Nem akarok oltást.
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
1 oltás/ per élet. Már így is 200%-al túlteljesítettem ezt, úgyhogy kopjanak le rólam a harmadikkal...
2021. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha bemakacsolom magam, hogy márpedig nem vagyok hajlandó, attól még nem tűnik el a vírus...
2021. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg az influnenza ellen is minden szezon előtt új vakcina készül, mert mutálódik.

Gyakorlatilag kb. 5 éve adattam be, azóta nem kaptam el.

Remélhetőleg az immunrendszer idővel hatékonyabb lesz a korona vírusokra is.

2021. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Minden napra egy mese.

Évi 365 vagy egy se.

2021. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

de nem az van, hogy akit 3asra végződő számozású vakcinával oltottak az 2 éven belül meghal?

szóval akkor az 5 éves opció eleve nem játszik....


meg gondolom a népesség csökkentés elég nagyszabású terv, de azért 2-3 éven belül már kell majd látni, hogy sikeres e.

2021. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
0.00000/ végtelen idő.
2021. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező

Átéltem a koronavírus betegségét, nem kívánom senkinek és magamnak se még egyszer. Ha azzal elkerülhetem hogy megint ilyen rossz legyen, netán még rosszabb, akkor megyek havonta oltatni.

Nekem az oltás után 5,5 hónappal sikerült elkapni ezt az újabb delta variánst, vagyis a 6 hónap a harmadik oltásig már túl sok volt. Ha letelik a 4 hónap a betegségemtől, megyek és beoltatom magam mert nem akarok még egyszer ilyen beteg lenni.

2021. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Teszteletlen, kísérleti vakcinákkal soha, de félévente oltatni még akkor is nagyon káros lenne, ha történetesen érnének valamit a vakcinák és nem lenne semmilyen veszélyes mellékhatásuk. Ez teljesen tönkrevágja az immunrendszert, és az lesz a következménye, hogy még egy sima nátha is súlyos tüneteket fog okozni. Arról nem is beszélve, hogy a mutációk az oltottakban alakulnak ki - hiszen bennük van rákényszerítve a vírus, hogy mutálódjon -, így minél többen, minél gyakrabban oltatják magukat, annál nagyobb eséllyel fog kialakulni egy valóban veszélyes mutáció, ami akár ki is irthatja az emberiséget.
2021. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ, hogy mire és milyen oltást. Van amit felvennék, de a covid ellenit nem.
2021. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
#7: És még ezek után sem jöttél rá, hogy semmit sem ér az oltás, vagy pont az ellenkezőjét, attól lettél ilyen beteg.
2021. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!