Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Honnan tudja egy fideszes...

Honnan tudja egy fideszes képviselő a telefonszámomat és hogy nem oltakoztam?

Figyelt kérdés

Ma felhívott egy hölgy, hogy Szathmári Kristóf fideszes képviselő nevében telefonál és meg akar győzni, hogy vegyem fel az oltást. A telefonszámom sehol nem adtam meg a fidesznek, mivel céges a telefon, nem írtam alá sem nekik, sem az ellenzéknek semmit. Ráadásul az, hogy oltott vagyok-e vagy sem, úgy tudom személyes adat, amihez csak úgy fideszes képviselők nem juthatnak hozzá. Vagy ezek nyilvános adatok?

Amúgy meg szerettem volna kérdezni tőle, hogy honnan vannak ezek az adatok meg, de beszélgetés közben letette a telefont, mikor elmondtam neki, hogy épp most halt meg az oltás után egy orvos ismerősöm, aki ugyan így megúszta a covidot, de az oltást nem, és hogy a többi oltott ismerőseim is folyamatosan betegeskednek, miközben az oltatlanoknak kutya bajuk sincs.

Szóval a kérdés lényege, hogy honnan tudják a fideszes országgyűlési képviselők, hogy ki oltakozott és ki nem, és hogy ezeknek az embereknek mi a telefonszámuk.



2021. dec. 1. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy automata hívás volt. Végighívják a számokat tól-ig, elmondja a szöveget és bontja a vonalat.

Jót röhögtem, hogy beparáztál :)

2021. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
1: automata hívás nem teszi le a telefont, ha visszakérdeznek közben
2021. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hívják azok az oltottakat is. Én meg kaptam kedves levélkét, hogy mért lenne érdemes, ha beoltakoznék... miután háromszor bevagyok. E-mail címem nem titok, egészségükre, felírtuk azt is az oltásregisztráláskor. Csak akkor legalább kirostálnák, hogy azokra már nem kell feleslegesen ráírni.
2021. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Ez megint csak egy k--vagyenge erőlködés a fidesztől. Hívják az oltottakat is. Én egy "anyád" kíséretében letettem. Mondjuk rólam azt tudják így, hogy rühellem őket. Rólad azt, hogy nem vagy beoltva. Szerintem kettőnk közül te lettél most a nagyobb ellenségük :)
2021. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
A kémszoftverből.
2021. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem automata hívás volt, mert az elején még vissza tudtam kérdezni és válaszolt is. Csak amikor kiderült, hogy nyomós érveim vannak, akkor tette le. Amúgy az automata nem teszi le, ott a hívott fél szokta letenni.
2021. dec. 1. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek nyomós érveid, hazugságaid vannak. Rettentő káros vagy.
2021. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Szatmáry Kristóf a neve, Budapest 13. választókerület országgyűlési képviselője.

A [link] honlapon megvan az elérhetősége: személyes honlapja van [link] , ahol kapcsolatként meg van adva a telefonszáma, email címe, Instagram és Facebook fiókja; illetve gyors üzenet küldés lehetőség is van a honlapján.

Megkeresed, és megkérdezed tőle, amit itt kérdezel.

Mint képviselő, fogadóórákat is tart, megérdeklődheted, mikor lesz, és akkor személyesen is számon kérheted.

2021. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!