Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik ők, mit akarnak és miért...

Kik ők, mit akarnak és miért "harcolnak"?

Figyelt kérdés

Első körben szeretném leírni, hogy a politika és vele kapcsolatos dolgok érdekeltek életem során a legkevésbé így a szó szoros értelmében semmit nem tudok róla ha gáz, ha nem,de egyszerűen sosem foglalkoztatott a téma egészen mostanáig.


Egyre többször látom Facebookon, cikkekben, hírekben és mindenhol, hogy a migránsok betelepedtek Olaszországba, onnan átvándotoltak Franciaországba és ott telepedtek le, most sátrakban élnek. Mostanában viszont ami nagy port kavar és rengeteg videót láttam az a Lengyelországi harc a migránsokkal. Ez miért van? Mit akarnak?

Gyakran hallani, hogy Márki - Zay támogatja őket, miért? Minden ország utálja őket és hetekig/hónapokig vívnak csatát a határon, hogy be ne tegyék a lábukat akkor Magyarország miért támogatja őket? Gondolom a multiknak kell az olcsó munkaerő de ezt csak a migránsokkal lehet elvégeztetni, akik az országot még jobban lepusztítanák rövid időn belül!?


És tulajdonképpen ezek a migránsok milyen származásúak? És miért hagyták el az országukat?

Mennyire veszélyesek ők és mi történne ha a feljebb említett ország egyike de tulajdonképpen bármely ország beengedné magához?



2021. dec. 1. 13:56
 1/2 molnarmarcell21 ***** válasza:
21%
A Gyurcsány kottájából játszó Soros György viszi oda őket, hogy tiszteletlenkedjenek a magyar kultúrával.
2021. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

"Gyakran hallani, hogy Márki - Zay támogatja őket, miért?"


Mert az EU-ban demokrácia van. Az ENSZ elismerte a migrációhoz való természetes alapjogot. A demokráciában nincsen kivétel. Mindenkit megillet a tulajdonhoz való jog, a rendes egészségügyi ellátás. MZP csak ezt akarja végre megadni a menekülteknek, akik háborús öveteből menekülnek ide


"Minden ország utálja őket "


Nagy Britanniában és a fejlett nyugat-európában tárt karokkal fogadják őket, szóval ez nem igaz


"És tulajdonképpen ezek a migránsok milyen származásúak? És miért hagyták el az országukat?"


Afrikai, ázsiaiak. Sajnos faji konfliktusok, háborúk zajlanak ott. Pl Az afgán-tálib háború. Kénytelenek menekülni és nekünk kutya kötelességünk lenne befogani és beintegrálni őket


"Mennyire veszélyesek ők és mi történne ha a feljebb említett ország egyike de tulajdonképpen bármely ország beengedné magához?"


Mint bármely európai. Már így is sok arab, afrikai él európában semmi baj sincsen velük. Én még egyetlen hírt sem hallottam a független médiákban. Az hogy a propaganda mit hazudik más tészta

2021. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!