Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinezel ilyet az emberekbol a...

Kinezel ilyet az emberekbol a Covid-dal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lefizetnek valakit aki egeszseges, elmennek a korhazba, lelegesztetogepre teszik majd eljatsza a nagy beteget aki a halalan van, ostorozza magat hogy hogy volt ilyen ostoba hogy nem adatta be az oltast, ha tudta volna hogy ez lesz felvette volna az osszeset. Mindezt persze javareszt cenzurazott arccal, nehogy felismerjek.

Szerintem ennel meggyozott dolog nincs hogy miert olts.

Nem tudom ki hogy van vele de ha a halalomon lennek nem engednem hogy ismeretlen ember levideozon es kitegyen hirportokra meg cenzurazott arccal sem.

Ha a asztro show ezo tv, teleshop szintu atveresek evtizedekig mennek a tv-be, ilyenek ne lennenek?

Nyilvan nem mindenki jatsza el a beteget akit lelegesztetogepre tesznek felreertess ne essek csak ez egy remek reklamduma lenne.

Erdelyi vagyok itt ilyen cikbol rengeteg volt az utobbi idoben.



2021. dec. 1. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Tehát akkor, sokan vannak kórházban coviddal, és sokan vannak lélegeztetőgépen és sokan belehalnak, akkor nem TELEJSEN MINDEGY, HOGY MOST KIT FILMEZNEK LE?
2021. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Bármit kinézek az emberekből.
2021. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos el. Számomra egészen szürreális az a propaganda amit az oltások mellé tolnak. Ráadásul külföldi videót ilyet konkrétan láttam, egy fiatal csajnak kellett játszania a kórházi fuldoklót. Ha megtalálom belinkelem.
2021. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Még befeküdnie sem kell és lélegeztetőgépre sem kell tenni. Nemcsak kinézem, hanem biztos vagyok benne, hogy ezt szokták csinálni.
2021. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Simán. A Mariana-árok csak egy kis kátyú ahhoz a morális mélységhez képest, amibe egyesek örömmel süllyednek.
2021. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha lélegeztető gépen vagy, akkor már nem mondasz semmit. Egyrészt a torkodban a tubus, másrészt altatva vagy.
2021. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!