Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai weboldalak,...

A politikai weboldalak, személyek miért tiltanak le gyakran kommentelőket?

Figyelt kérdés

Mindenféle politikai oldal, személy, vlogger. Liberális oldalakon én nem is nagyon tudnék kommentelni. Pedig normális stílusban szoktam. Ez mindenkivel előfordul, de én pl. annyit nem írhatok le, hogy pl. 10-ből 9 kommunista népbiztos egy bizonyos kisebbséghez tartozott, a legnagyobb hazai kisebbség soha az életnek nem fog integrálódni (hisz 500 év alatt sem sikerült), vagy más olyan tényeket, mint hogy a szövetségesek több millió civilt bombáztak le, amik csak egyértelmű történelmi tények. (Márpedig a száraz tények nem lehetnek gyűlöletkeltőek.)

Ez a tiltás dolog olyan, mintha nem lenne véleményszabadság, szólásszabadság.



2021. dec. 17. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert az oldal kezelője nem akar ellenvéleményt olvasni, hanem a saját követői összefogására (csoportazonosság kialakítása) csinálta az oldalt.

Szólásszabadság van, elmondhatod a véleményed (amíg nem rasszista, vagy uszító jellegű). A szólásszabadságba az is beletartozik hogy egy magánoldal (egy párt oldala is az) a neki nem tetsző véleményeket eltávolítja.

2021. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az adott oldal (legalábbis aki/akik vezetik) nem akarják olvasni a véleményed.
2021. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Privát oldalon az ő dolga, de ha pl. köztisztviselő, miniszter, stb. facebook oldala, ahol hivatalos kommunikációt folytat, akkor tűrnie kell, ha nem törvénybeütköző a komment.
2021. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"10-ből 9 kommunista népbiztos egy bizonyos kisebbséghez tartozott"


Miért meglepő, hogy a rasszista célzatú kommentedet törlik? A származás nem határozza meg, hogy kinek mi a politikai irányultsága.

2021. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4, a tények nem lehetnek rasszisták. Ez csak egy tény közlése szárazon, indulatmentesen.
2021. dec. 17. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami célod azzal, hogy ezt leírod, sugallani akarsz valamit vele. Nem hülye azért ennyire a többi ember.
2021. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a tények közlése továbbra sem lehet rasszizmus... főleg, hogy én még le sem szoktam írni olyan szavakat, mint zs...dó
2021. dec. 17. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!