Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az index nevű hírportálról...

Az index nevű hírportálról véleményekre lennék kíváncsi, más is észrevette hogy milyen undorító stílust vett fel az utóbbi hónapokban?

Figyelt kérdés

Kamu, becsapós, bulvár jellegű, talányoskodó, torzított információ tartalmú címekkel, néhanapján gyakorlatilag pánikkeltő, drámai szövegekkel operál.


Kifejezetten gusztustalan ez már.


Vélemények?



2022. jan. 4. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát őszintén. Van bármiféle hírportál Magyarországon, ami nem clickbait, bulvár jellegű és nem torzítja az információkat? Mert az elmúlt években ilyet még nem láttam.
2022. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HVG, Telex
2022. jan. 4. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Jó vicc, azok meg a ló másik oldalán....😂😂😂
2022. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

"Van bármiféle hírportál Magyarországon, ami nem clickbait, bulvár jellegű és nem torzítja az információkat?„


Kurucinfó.

2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az szóljon hozzá, aki olvassa is néha az indexet vagy ismeri.
2022. jan. 4. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Én olvasom a nagy felmondás óta is, én azt vettem észre, hogy kényes politikai témák már nem kerülnek elő, vagyon ritkán, de a bulvár mennyisége 500%-ot növekedett a távozások előtti szinthez képest.


Csak megszokásból nézek rá, de inkább 24.hu-t nézek, hvg-t, 444-et. Ezek legalább objektívek, és kritikusak.

2022. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
jó vicc hvg , 444, telex ezek objektívek , no persze ezek kb annyira objektívek mint a cnn . kivétel a mérce legalább független-objektív sajtó vagyis ők a fos
2022. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Tudod kérdező, te is olyan vagy hogy neked is csak az az igaz amit elhiszel...
2022. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 - as te egy igazi filozófus vagy! 😃
2022. jan. 4. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Miután a nagy (telexes) felmondás óta is legalább a harmadik körben távoznak onnan dolgozók, így esélyesen nekik is feltűnt.


Legutóbb tegnap, a politikai rovat helyettes vezetője állt fel egyértelmű és erősödő kormányzati nyomásra hivatkozva:


[link]

2022. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!