Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan szervezhetnék közösségi...

Hogyan szervezhetnék közösségi szemétszedést?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem az önkormányzatnál, és nem partner benne. Rákérdeztem egy szemétszedő szervezetnél, nem is válaszoltak. Gondolkoztam, hogy megszervezem illegálisan, de nem hinném, hogy kihozzák a konténert, ha nincs területfoglalási engedélyem.
2022. jan. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Fizesd le őket.
2022. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szervezel szemétszedést amikor akarsz.

NEKED kell gondoskodnod arról, hogy legyen elég kuka, azokat el is szállítsák, ha kell érte fizetni azt is neked kell megoldanod. Neked kell beszervezned résztvevőket és ennyi. Senki nem fogja azt mondani, hogy ne csináld.

Ha azért hívtad fel az önkormányzatot meg a "szemétszedő szervezetet", hogy ezt végezzék el helyetted, akkor persze hogy elküldtek. Egy ilyen akciót ha te akasz akkor neked kell megcsinálnod.

2022. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Szerintem a kérdésben elég világosan leírtam, hogy magam szerettem volna az egészet lerendezni. Csak mivel nem tudsz érdemleges választ adni, ezért átköltöd a mondanivalómat, majd jól le is baszol érte.


És nem, nem tudok szemétszedést rendezni az önkormányzat beleegyezése nélkül, mert területfoglalási engedély kell ahhoz, hogy lerakják a konténert közterületen.

2022. jan. 21. 09:31
 4/4 A kérdező kommentje:

"legyen elég kuka"


Aki szerint közösségi szemétszedések alkalmával sok kukába gyűjtik a szemetet, attól már eleve nem lehet értelmes választ várni.

2022. jan. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!