Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Befogadnátok a lakásotokba...

Befogadnátok a lakásotokba ukrajnai menekülteket? Ha úgy adódna én Nancy Ace-hez hasonló ártatlan, tehetséges színésznőket beengednék.

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 11:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak akiket te is írtál
Igen, mindenkit IS beengednék
Nem, Orbán azt mondta, hogy stop migráció
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szűz szép ukrán lányokat bármikor (18-23 éves)
2022. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Csak oroszokat
2022. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Csak kisgyerekeseket, vagy terhes nőket amennyiben nincs hová menniük.
2022. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szép ukran nőket en is. De amugy nem, senkit nem fogadnek be es nem is fogok. Nincs nekem se semmi ingyen, természetesen együtt érzek minden artatlan ukránnal, de ennyi a részemről. Unom hogy az orszagnak mindig mindenkit el kell tartania eloszor az orosz katonakat utana a nato katonakat aztan a migransokat most meg az ukranokat. Tudom hogy szeretet szolgalatnak nezik ezeket az orszagokat, de en inkabba sajat problemaimmal szeretnem magam elfoglalni, nem pedig a maseval. Ha itt lesz haboru nem fogok mas nyakara menni koloncnak.
2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Semmi szín alatt. Szovjet édestestvéreinket természetesen befogadnám, de ők meg nem szorulnak rá.
2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Mi épp tegnap beszélgettünk, hogy egy kisgyerekes családot befogadnánk ha úgy volna,mert elfernének.
2022. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
2 szép szőke, karcsú ukrán lányt befogadnék. Csak a feleségem elől nem tudnám eldugni őket. Balhé lenne belőle.
2022. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Hová, ember. Nincs plusz szoba, se kiadó lakásom. Esetleg a nappali közepén a földön elférnek, meg egy fő még a kanapén. Sztem legtöbb magyar így is zsúfoltan lakik, aki nem házban él. Adományvonalat hívtam többször.
2022. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak szubmisszív nőket.
2022. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hová.

4-en lakunk egy másfél szobás lakásban.

2022. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!