Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem csináljak ugyanazt...

Miért nem csináljak ugyanazt az ellenzekiet mint Orban?

Figyelt kérdés

En mondtam de kinevetettek. Hogy nyerni lehessen lekell sulyedni az atlag ember szintjere.

Mir csinal Orban?

Gyuloletkampany, minden tv radio ado lefoglalasa, ellenzeki politikusok bemocsokalasa, migransok elleni vedelem penzt krumpli osztas ellenseg kep krealas.

Putyinnal haverkodas igy az emberek elhiszik hogy Putyin nem fog egy baratot megtamadni mig MZP Putyin ellen van.

Mi a feneert nem csinaljak az ellenzeki politikusok ugyanezt?

Erre van igeny latjatok.



2022. ápr. 3. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
"Gyuloletkampany, minden tv radio ado lefoglalasa, ellenzeki politikusok bemocsokalasa," Pont ezt csinálta a baloldal, amikor kormányon volt.
2022. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Azt csinálják.
2022. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Minden negatív dolgot a baloldaltól tanult orbán
2022. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... miért, eddig mit csináltak?
2022. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
MZP a fidesz eszközeivel akarta legyőzni a fideszt. Nem jött be neki.
2022. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

5: egyetértek. Sajnos ők is megcélozták az ostoba tömegeket, sikertelenül. Valószínűleg nem érték el őket a Fidesz média túlsúlya miatt. Illetve sokan vallásosan hisznek OV-ban.

Az előválasztáshoz képest nagyon leegyszerűsödött és lealjasodott az egész. Én ezt betudtam tudatos kampánynak, ezért ettől függetlenül rájuk szavaztam. Teljesen kiábrándultam. Nem tudom, hová fogunk még süllyedni a következő négy évben. Erősen gondolkodom, hogy valahova meg kéne lépni innen.

2022. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!