Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán újraindítaná a Budapest...

Orbán újraindítaná a Budapest Parádé techno rendezvényt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szerintem nem.
2022. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ez inkább önkormányzati hatáskör.


De, láthatólag ,Tarlós sem támogatta és Karácsony sem támogatja.

2022. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez miniszterelnöki hatáskör. Ha már valaki, akkor inkább Karácsony lehet az illetékes.
2022. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van helyette buxipest prájd.
2022. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: annak semmi köze hozzá, semmilyen tekintetben. A Budapest Parádé egy elektronikus zenei kamionos zenei nyári Parádé, ha úgy tetszik akkor az elektronikus zene riói karneválja. Az anyarendezvény a berlini Love Parade, ami szintén megszűnt 2010 körül, mert a tömegben átgyalogoltak valakin és meghalt, a magyar pedig 2008-ban lett vége a gazdasági válságkor, mert nem tudták finanszírozni, később meg már nem akarták újraindítani. Hiányzik az a nyári városi kamionos techno karnevál érzés, ami jellemezte.
2022. ápr. 10. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Van elég közlekedési káosz enélkül is a fővárosban.

Félreértés ne essék:

Engem nem az zavar, hogy vannak emberek, akiknek igényük van az emberek társaságára, szórakozásra! Engem az zavar, hogy sok ember csak úgy tudja elképzelni a "boldogságát", ha annak folyományaival zavarja más emberek nyugalmát, "boldogságát"!

Mindenki jól, jobban jönne ki abból, ha az agglomerációban jelölnének ki erre "a senki földjén" egy területet és ott kedvére ünnepelhetne bárki, bármikor, bármit, - ha szerveznek oda valamilyen eseményt. Könnyebben lehetne kontrollálni is mindent, ami egy ilyen rendezvénynek a törvényszerű vonzata.

Jól lakna a kecske és megmaradna a káposzta is!

2022. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!