Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A koronavírus kivárja a...

A koronavírus kivárja a háború végét, aztán visszajön?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Reméljük nem. Bár ezek a patkàny fejesek a fizetett médiával azt nyomnak le a birkáknak amit csak akarnak
2022. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszafog.
2022. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Vissza? Most is van. Maximum te nem követed figyelemmel.
2022. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ahogy a migránsok is kivárják.
2022. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínában jelenelg nagyobb problémát jelent, mint egy évvel ez előtt :D
2022. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Most is itt van, ismerőseim közül is nem egy ember elkapta a közelmúltban. A kérdés inkább az, hogy lesz-e súlyosabb változata a mostaninál. Ha nem, akkor nincs mitől tartani. Nem tudom ennek mi köze a háborúhoz, attól, hogy most több háborús hír van, még a világ nem állt meg.
2022. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
100%
Ne vicceljétek el gyerekek, sajnos ha megtapasztaljátok egyből más lesz a véleményetek. Az utóbbi 2 hétben válogatott mindennapi kínlódásban volt részem 3 oltás után az égadta egyvilágon minden bajom volt. A láztól és a köhögéstől már élni sem volt kedvem a fejem is néha hasított, a végére úgy éreztem, hogy már nem vagyok normális. Attól sem kell tartani szerintem, hogy ha valakit elcsíp, hogy megsérti a karantén szabályokat, mert pl. nekem még sokszor az udvarra sem mindig volt kedvem kimenni nemhogy mászkálni .
2022. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jön majd a legújabb, még veszélyesebb mutáns.
2022. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Addig nem kaptam el amíg idén kötelező jelleggel 2x nem kellett beoltatnom magam. Oltás után állandó hányás, hányinger. Elkaptam azóta gyengen xar vagyok.D..jön meg aki kitalálta a kötelező ótást.
2022. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Már miért várná ki? A háború pont ideális körülmény a terjedésre...
2022. máj. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!