Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon most sem értik sokan,...

Vajon most sem értik sokan, mi a baj a gyerekvédelminek nevezett jogszabállyal?

Figyelt kérdés

Nyolc éves gyerek, rendszeres molesztálás. Nyilván olyan család, ahol a szexualitás nem téma, nincs felvilágosítás az aktuális értelmi szintjén, nem véletlenül nem tudta évekig, hogy szólni kell.

Ezért lenne fontos, hogy modern szinten kapjanak az oktatásban ilyen témában is tájékoztatást, mert túl sok ilyen család van :(

[link]


2022. máj. 11. 06:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
50%

#47

"Baszki ne legyél már ilyen értetlen, szerinted melyik országban mennek be heterók gyerekekhez, hogy jaj nem baj ha heterók vagytok, legyetek nyugodtan azok, tessék itt rázom a farkam neked, nembaj ha fiúnak van farka."


Ha nem szerepelne a törvényben a homoszexuális szó attól ugyanúgy vonatkozna a homoszexuálisokra is meg a drag queenekre is. Akkor miért szerepel a törvényben ez a szó? Továbbra is várom a választ.


#48

"Nem volt homofób népszavazás, ez csak a te interpretációd, mint ahogy homofób törvény sincs"


De, homofób népszavazás volt. Nem volt gyermekvédelmi népszavazás, ez csak a te interpretációd, mint ahogy gyermekvédelmi törvény sincs.


"Nem akarja megérteni, miért probléma ez, mert szerinte jó dolog"


Szerintem speciel se nem jó se nem rossz dolog, egyszerűen semleges. A többség is így gondolja szerencsére.


#50

"Egy másik kérdés alatt, egy hasonló haladár szerint egy magzat nem számít élőlénynek pl. Hiába linkelem neki, hogy az amőba is annak számít"


Mi köze az amőbának a magzathoz?? Nem értem az összefüggést. Ha az amőba élőlény akkor az emberi magzat is? Logika 0.


#51

"Persze, ezekbe belénevelték a liberális ideológiát"


A liberális ideológiát nem igazán kell nevelni senkibe, ez egy alap dolog. Csak a vadkeleten szeretik elnyomásban tartani a népet mint pl. nálatok magyarországon.


[link]

2022. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
71%
#54: Mindegy, hogy milyen ideológiát nevelnek bele valakibe, ha nem magától érti meg a világot, akkor bigott lesz. Nincs ez máshogy a liberálisokkal se. Ezért nem tudják megérteni, ha valaki nem liberális.
2022. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 Dzsonszi ***** válasza:
67%

#54 Ne kezd már te is könyörgöm :D

Ha egy darab sejt, azaz egy egysejtű egyértelműen élőlénynek számít, akkor szerinted egy többsejtű lény, mint egy embrió, ami több millió ilyen sejtet tartalmaz, nem számít élőlénynek?

2022. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
#56: Nincs értelme velük vitázni. Ez hit, meggyőződés náluk, tényekkel, érvekkel nem mész semmire.
2022. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
51%

#56

Megmondom őszintén nem tudom. Nem vagyok biológus, nem tudom megítélni, hogy a magzat élőlénynek számít-e vagy mikortól számít annak.

De ha élőlénynek számít az sem féltétlenül jelenti azt, hogy ember. Márpedig ugye ez a sarkalatos pont ebben a kérdésben.

2022. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
31%

#57


Ha nem szerepelne a törvényben a homoszexuális szó attól ugyanúgy vonatkozna a homoszexuálisokra is meg a drag queenekre is. Akkor miért szerepel a törvényben ez a szó? Továbbra is várom a választ.

2022. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
27%
#59: Továbbra is ugyanaz a válasz: mert heterók nem is akarnak bemenni.
2022. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 Dzsonszi ***** válasza:
31%

#59 Próbálok egy példával élni.

Nem ismerem a törvényt, de sejtem, hogy külön ki van emelve, hogy alkoholt nem lehet iskolába bevinni/terjeszteni/agitálni stb. Akkor én is kezdjek el hapciáskodni, mint te itt most, hogy miért nem tiltják abszolút az összes, akár kissé bódító hatású folyadékot az iskolákból? Írjam ki, hogy miért pont az alkohol van megnevezve, miért nem a diklórdiflórmetán, vagy a diizopropil-éter, kloroform? Azért mert nem sok értelme lenne, mert ilyeneket egyáltalán nem visznek be amúgy se, de alkoholt igen, ezért nem árt külön kiemelni. Na most heterok se akarnak bemenni érzékenyíteni gyerekeket, ellenben az LMBTQ mozgalommal. Ezért van kiemelve, hogy homoszexuális propagandát ne terjesszenek.

2022. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
31%

#60


Látom továbbra sem vagy képes felfogni, hogy ez totál nem válasz a kérdésre. Ez legalább kiválóan tükrözi az értelmi képességeidet lol


Vagy akkor megpróbálom követni a logikádat. Ha heterók nem is akarnak bemenni, akkor rájuk miért vonatkozik rájuk is ez a törvény?

2022. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
7%
#62: Helyesen úgy kellett volna meghozni a törvényt, hogy LMBTQ- és egyéb szexualitással foglalkozó szervezetek aktivistái nem mehetnek be az iskolába. Csak akkor már vészkorszakról beszélnétek.
2022. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!