Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon most sem értik sokan,...

Vajon most sem értik sokan, mi a baj a gyerekvédelminek nevezett jogszabállyal?

Figyelt kérdés

Nyolc éves gyerek, rendszeres molesztálás. Nyilván olyan család, ahol a szexualitás nem téma, nincs felvilágosítás az aktuális értelmi szintjén, nem véletlenül nem tudta évekig, hogy szólni kell.

Ezért lenne fontos, hogy modern szinten kapjanak az oktatásban ilyen témában is tájékoztatást, mert túl sok ilyen család van :(

[link]


2022. máj. 11. 06:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
31%

#61

"Akkor én is kezdjek el hapciáskodni, mint te itt most, hogy miért nem tiltják abszolút az összes, akár kissé bódító hatású folyadékot az iskolákból? Írjam ki, hogy miért pont az alkohol van megnevezve, miért nem a diklórdiflórmetán, vagy a diizopropil-éter, kloroform?"


Pontosan ugyan arról beszélsz mint amiről én. Ha a törvény mindenkire vonatkozik, akkor minek bele írni a homoszexuális szót. Ha nem lenne benne akkor is vonatkozna MINDENKIRE. Akkor miért van benne mégis a törvényben a homoszexuális szó? Továbbra sem kaptam választ pedig nagyon várom...

2022. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
27%
#64: De már nagyon sokszor kaptál választ, csak nem akarod elfogadni.
2022. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 Dzsonszi ***** válasza:
31%
#64 Dehát ott van a válaszomban a válasz :D Az alkohol külön ki van emelve, mert az a legelterjedtebb folyadék, amit iskolákba bevihetnek. Azon akkor miért nem akadsz ki? Nyilván nem vihetsz be diizopropil-étert se az iskolába, de nem lesz külön megemlítve, mivel nem ez a jellemző. Ugyan így van a szexuális orientációk propagálása, heteroszexualitással nem fognak bemenni, homoszexualitással igen.
2022. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
31%

#65


Az a válasz nem válasz a kérdésre, csak ezt nem akarod felfogni.


#66

"Az alkohol külön ki van emelve, mert az a legelterjedtebb folyadék, amit iskolákba bevihetnek. Azon akkor miért nem akadsz ki?"

Nincs egyébként kiemelve, bármilyen tudatosító szert, mérget, robbanó anyagot, testi epségre veszélyes dolgot tilos bevinni az iskolába. Mindenhol ez van a házirendben.


" heteroszexualitással nem fognak bemenni, homoszexualitással igen."


Ez továbbra is nettó hazugság hiszem egyikkel sem akar bemenni senki, de tegyük fel, hogy igen.

Miért van benne a homoszexuális szó a törvényben? Ha nem lenne benne akkor is vonatkozna MINDENKIRE.

2022. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
27%
#65: Olyannyira nem nettó hazugság, hogy volt olyan, hogy bementek ilyen aktivisták az iskolába.
2022. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
51%

#66

Ha nem szerepelne a törvényben a homoszexuális szó attól ugyanúgy vonatkozna a homoszexuálisokra is meg a drag queenekre is. Akkor miért szerepel a törvényben ez a szó? Továbbra is várom a választ.

2022. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 Dzsonszi ***** válasza:
31%
#65 Mondom nem ismerem a törvényt, de ahova én jártam tuti ki volt külön emelve az alkohol meg a cigi. És ha valaki nem egy barlangban élt az elmúlt 5 évben az tudja, hogy létezik LMBTQ propaganda és azt is, hogy egyes országokban nyomulnak be az iskolába is. Itt van a kutya elásva, hogy ezt is a Fidesz kitalációjának nevezed, mint a migráns-válságot, BLM-terrort, cancel culture-t stb.
2022. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
31%

#67


Ha nem ismered a törvényt nézd meg a #12-es válaszom oda bemásoltam a lényeget.


"egyes országokban nyomulnak be az iskolába"


Egy korábbi válaszomban én is elismertem, hogy történt ilyen, de ez EGYÁLTALÁN nem jellemző. Azokban az országokban sem ahol nincs homofób törvény.

2022. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
Na, elmentem dolgozni és most olvashatok vissza.
2022. máj. 11. 23:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!