Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Izraelt térségében elhelyez...

Az Izraelt térségében elhelyezkedő muszlim országok fokozatos túlnépesedése a jövőben valós veszélyforrás lehet a zsidó állam számára?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2022. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Izrael számára a környező országok mindig is veszélyforrások lesznek. A törikönyveket lapozd át és világos lesz a helyzet.
2022. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak Izrael, hanem Európa számára is.
2022. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

#3


A rendes muszlim emberek senkit nem bántanak, általában békésebb és kedvesebb emberek is mint a hitehagyott átlag európai.


Izrael számára azért jelentenek a környező országok veszélyforrást, mert elfoglalták a területeiket.

2022. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

#4

És a mélyen hivő muszlimok nem robbantgatnak Európában, csak Izraelben.

2022. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, érzed az iróniát - már ha van érzéked a gyűlöleten kivül másra is.
2022. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

#6


Négy évig éltem a Szentföldön. Pontosan tudom, hogy mi a helyzet a térségben. Pontosan tudom, hogy milyen egy muszlim ember a hétköznapokban.


Kérlek fejtsd ki, hogy milyen gyűlöletre gondolsz? A hitehagyott Európával nem tudsz egyetérteni? A muszlimokhoz vallási elkötelezettségéhez képest a fasorban nincsenek a nyugati keresztény hívők.

A muszlim emberek élete még nem annyira felgyorsult és nincs gazdasággal és politikával annyira átitatva, mint az európai embereké. Ezért a szociális érzékük és közösségi erejük sokkal erősebb is. Összességében figyelmesebbek, kevésbé irigyek és vendégszeretőbbek egy vadkapitalista szellemű európai embereknek.


Ezt TAPASZTALTAM. Nem pedig a TV-ben láttam.

2022. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

"A muszlimokhoz vallási elkötelezettségéhez képest a fasorban nincsenek a nyugati keresztény hívők."


Ha a "vallási elkötelezettség " a terrort jelenti, akkor ez igaz.

2022. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

#8


Ha egy keresztény ember fele annyit imádkozna, mint egy muszlim, akkor nem konganának a templomok üresen vasárnap reggelente európában.

2022. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért akármilyen lelkes hívõ valaki, azt, hogy "Európa" nagy kezdõbetûvel illik írni. Minden ragozott, képzet alakját is.
2022. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!