Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erődösik az antiszemitizmus?

Erődösik az antiszemitizmus?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban látom zsidózó kommenteket minden platformon, cikkek, képek videók alatt. A tartalom általában háború, pénzügyek, meleg- és transzjogok, illetve bevándorlás, vagy színesbőrűek altal elkövetett erőszakos bűncselekmény.


Másnak nem tűnt ez fel?



2022. júl. 8. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, erősödik.
Nem, nem erődödik
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Én is látok ilyesmit, de elsősorban hoaxok meg gagyi összeesküvés elméletek alatt. Általában egy nagyhangú, ám összességében jelentéktelen söpredékről van szó, nem mondanám, hogy erősödik az antiszemitizmus csak azért, mert ötvenes alkesz gyári munkások a harmadik és a negyedik Kőbányai között büfögnek valamit kommentben.
2022. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Én nem modnanám. Úgy vettem észre, hogy inkább a tizen- és huszonévesek közt népszerű. Sosem hallottam vénembert zsidózni, húszévest viszont sokat. Az ötvenes fazonok csípik őket, főleg Amerikában.
2022. júl. 8. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Sokkal rosszabb volt a helyzet 15-20 éve, a MIÉP meg a széljobbos Jobbik idején, amikor sokkal többen olvastak kurucinfót. Persze most is sok a probléma, amire igazán illene reagálnia a kormányzatnak, az a hozzájuk dörgőlőző médiumok működése, különös tekintettel az olyan szennylapokra, mint a Vadhajtások.
2022. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én nagyon remélem.
2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nem. A magyarok többsége borzalmasan szeret zsidulni és fekákat szopdosni.
2022. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, a zsidók is tehetnek róla.
2022. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem erősödik semmi. Mert a fidesz teljesen uralja a médiát, így éjjel-nappal megy a gójok agymosása. Orbánnak köszönhetően Magyarország nem más mint a zsidók disznóhízlaldája
2022. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 De a minap gójok játszottak le zsidókat leleplező szövegeket a Blaha egyik hangosbemondóján.
2022. júl. 11. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Kik? Mit?

2022. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egyre gyakrabban látom zsidózó kommenteket minden platformon"

Gratulálok a buborékodhoz.

2022. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!