Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Vidéken" tényleg ennyi sötét...

"Vidéken" tényleg ennyi sötét ember van?

Figyelt kérdés

Megye jogú városban élek.

Pár napja fültanúja voltam a postán,két idősebb nő beszélgetésének sorban előttem álltak beszélgettek.Persze panaszkodtak,hogy a boltban minden mennyivel drágább,hogy nem tudják,hogy szeptembertől,hogyan fogják kifizetni a rezsit.


Mire az egyik nagyon határozattan kijelenti,hogy őt nem érdekli,ha éhen hal vagy megfagy a házában,de akkor se szavaz a "baloldalra",erre a másik idős asszony hevesen bólogat.


Kérdem én naívan,mi rosszabb lehet annál,hogy éhen halsz vagy megfagysz a saját otthonodban?Milyen ennél is rosszabb ördögi ötletei lehetnének veled a baloldalnak?


Régen nagyon haragudtam arra,ha le vidékiztek vagy,ha egy BP-i azt mondta,hogy le megyek vidékre,mert olyan degradálónak éreztem.

De megkövetem magam, Budapestiek tényleg igazatok van.Mély sötétség van erre.



2022. júl. 23. 08:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Nyugalom városlakó, BP-i hőseid többsége a Fideszre szavazott, nálunk meg 20%-ot sem értek el.
2022. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

A fideszesek már csak ilyenek :D

Dehát erre azt mondom, hogy legyen meg az akaratuk, fagyjanak halálra meg haljanak éhen nyugodtan, miközben Orbán Viktorhoz imádkoznak, nem fognak hiányozni :D

2022. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Hát vidéken igen ennyire behódolnak a fidesznek. Sebaj, az ő életük.
2022. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Leírhatnám, mennyire nincs igazad, de már unom. Igen, mi itt vidéken csak M1-et nézünk, Kossuth rádiót hallgatunk és fidesz-szavazók vagyunk. Most boldog vagy? Gyakran járok Bo-re, de akkora szellemi nyomort ami ott van a BAZ megyei községemben van lámpással se találni.
2022. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Azt mindig is tudtam,hogy fidesz városban élek,de ezt így hallani élőben mellbevágó élmény volt.


Ez már rég nem pártszimpátia,hanem valami nagyon eltorzult rajongás vagy már egyszerűen hívők.

2022. júl. 23. 09:15
 6/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Mire az egyik nagyon határozattan kijelenti,hogy őt nem érdekli,ha éhen hal vagy megfagy a házában,de akkor se szavaz a "baloldalra",erre a másik idős asszony hevesen bólogat."


Ők azok, akik bármilyn kormány alatt megfagynának. Tehát ebből a szempontból mindegy, hogy kire szavaznak.

2022. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező te meg a kicseszett agyaddal azt foghatnád fel, hogy ez nem pártállás kérdése.

Van egy világpiaci ára a gáznak is, a villanynak is. De képzeld, úgy tulajdonképpen igazán mindennek. Igen, az üzemanyagnak is. Az étolajnak is, meg a farhátnak is.


Szerinted jobb vagy baloldal függő, hogy mennyi lesz a rezsid vagy mi? Konkrétan örülj, hogy eddig legalább amíg pörgött a gazdaság be lehetett nyelni egy részét államilag, és világpiaci ár alá lehetett menni.

Eddig tartott, kész. Pont.

Fel tudod fogni az agysejtjeiddel? Képes vagy rá?

Btw MZP egy az egyben a rezsicsöki ellen volt már a kampányban is.


Amivel vádolni lehetne a fideszt az az, hogy a kampányban kimondottan a rezsicsökkentés mellett álltak még ki.


És megnyugtatlak, ősztől ki lesz vezetve a sok hatósági áras bohóckodás is.


Vidék - nem vidék pedig ismét egy parttalan hülyeség tekintettel arra, hogy országos szinten fel lett mosva a padló az összefogással Mucsaröcsögétől kezdve Baktalórántházán át Szombathelyen keresztül Budapestig.


Mondom ezt amúgy, hogy nem vagyok fideszes, de nem értem mit vergődtök ezen a témán.

2022. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Már az is megfordult a fejemben hogy "menekült státuszért "

folyamodok Bp-re

( nyílván csak irónia)


A kedvencem mikor a szomszéddal elkezdünk politizálni.

Mindig előhozza,hogy most "stratégiai nyugalomra"van szükség.

2022. júl. 23. 09:19
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon mára szinte vallás lett a politika, minden pártban vannak ennyire fanatikusok. Emlékszem pár éve volt egy videó, ahogy a nyögdíjas asszonyok mondták hogy ha kell meghalnak Gyurcsányért.
2022. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Fsms ***** válasza:
87%
Ezen nem érdemes rágódnod. 1956 nak is volt ilyen vetülete. Az emberek éheztek, míg a propaganda az állandó sikerekről beszélt. Most jön szembe a valóság persze ennek az ország issza meg a levét.
2022. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!