Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobboldaliak! Miért rossz a...

Jobboldaliak! Miért rossz a családotoknak, nektek ha a nők is szavazhatnak?

Figyelt kérdés

Különösen arra vagyok kíváncsi hogy a családnak miert rossz. Vagy azért mert addig amugy a szavazó fülkében van nem mosogat? Vagy előírjátok a feleségeteknek azt hogy kire szavazzon? Pontosabban mi az oka hogy erkölcstelebnek tartjátok a nők szavazati jogát, egyenjogúságát? A vallás miatt? Jézus nem mondta hogy a nők ne menjenek szavazni. Illetve milyen jogon szabjátok meg azt hogy a nők, feleségetek hogyan öltözködjön? Lehet nektek nem tettszik de milyen jogon formáltok jogot arra hogy eldöntsétek más helyett hogy mit vesz fel? Otthon a feleségetek ruhakészletével rendelkeztek? Vagy dresskód van? Kötény kötelező? Alkoholt inni miért nem engedtek a nőknek de férfiaknak igen? Kis kettősmércet érzek. Vagy ti úgy gondoljatok hogy a nő alapállapota a terhes? A férfiaknak miért megengedettek a testi élvezetek es a nőknek miért nem?

Miért tartjátok k*rvának a tanult nőket? Olyan válaszokat kérnék amiben nem Istenre hivatkoztok. Mert az nem tudományos, racionalis magyarázat hanem üres beszéd.



2022. júl. 23. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nőknek a konyhában a helyük.
2022. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem rossz, csak ne bújjon ki a női szerepekből. A nő legyen nő!
2022. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hülye kérdés már megint?

Miért lenne rossz a jobboldaliaknak ha a nők is szavazhatnak? Már fel se tudnál említeni olyan időket amikor itt a nők nem szavazhattak.

Te telejsen elmebeteg vagy? Hogy lehet ennyi hazug baromságot folyamatában leírni?

2022. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Asszony a konyhában,ember a földeken kapál vagy a katonaságnál.
2022. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyen emberek már alig léteznek.Esetleg nagyon vallásosak körében találkozni ilyennel.A mai konzervatívok szerintem a jelenlegi társadalmat támogatják,csak liberálisok nélkül.Üdv,egy klasszikus liberális.
2022. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na igen. Az ilyen "szerepek". Semmi biológiai alapja nincs annak hogy elnyomd a nőt. Nem érv. A szolgaság nem szerep. Bocsánat hogy ma sem szültem és egyáltalán meg merek szólalni.
2022. júl. 23. 10:44
 7/18 A kérdező kommentje:
#4 A nő nem ember?
2022. júl. 23. 10:45
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Mikor mondott bármelyik jobboldali olyat, hogy ne szavazhassanak a nők?

Már Prohászka Ottokár is például támogatta a nők szavazójogát.

2022. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6%

"A mai konzervatívok szerintem a jelenlegi társadalmat támogatják"

Az lehet, de az ereszcsüngő illiberálisoknak nincs sok közük hozzá. Itt főispán, vármegye, járások, közjószág, inas, meg asszonyság van...

2022. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látom egy frusztrált tinilánnyal van dolgunk. (nem vagyok jobboldali) Nem tudom, hogy ez a kérdés komoly akar-e lenni vagy csak gúnyolódás, de ennyi kreténséget még én se láttam.


Amiket te felsoroltál csak és kizárólag a hozzád hasonló szélsőségesek fejében él, szerettek túlozni. Életemben nem hallottam még a legkonzervatívabb, legjobboldalibb, legmaradibb embertől sem azt, hogy bárki is erkölcstelennek tartaná azt, hogy a nő is szavaz a családban. Sőt, náluk inkább jellemzőbb hogy választásokkor megy az egész pereputty. :) Ilyet sem hallottam, hogy megszabná bárki is hogy hogyan öltözzön a nő. Pont hogya a nők hajlamosabbak arra, hogy beszólogassanak egy másik nőnek az öltözködése miatt. Alkohol fogyasztás eddig sem volt elfogadott nem tudom te hol élsz. Rengeteg az alkoholista férfi az országban, "általánosabb" az hogy apukát mindenki leszarja és az alkoholba menekül ahelyett hogy segítséget kérne, mint az hogy anyuka vedel.. Ez a testiélvezetes baromságot sem értem amit írtál. Gondolom itt arra próbáltad kihegyezni az egészet -mint egyébként a hozzád hasonlóak mindig- ,hogy férfiaknál elfogadottabb ha k*rváznak, még nőknél nem ha egyszerre több kant lovagolnak. Ez sem igaz, itt se láttam még olyat, hogy valakit megdícsértek volna azért mert csalta a barátnőjét, helyette volt inkább olyan hogy jól szájbaverték.

És azt se hallottam még élő ember szájából, hogy bárki lekurvázott volna egy nőt azért, mert tanult..



Ami pedig kifejezetten böki a csőrömet: "#4 A nő nem ember?" és "Bocsánat hogy ma sem szültem és egyáltalán meg merek szólalni." Már rendesen herótom van ezektől, hogy kb. minden második kommentben ezt ismételgetitek. KI.A.FENE.MONDTA.EZT.BÁRMIKOR.IS?? Egyetlen egy példát mondj nekem légyszíves amikor valaki azt mondta, hogy a nő nem ember??


Önálló gondolataid lehetnének ahelyett, hogy ide másolod az összes m*cskot. Kapcsold ki az internetet és kezdd el élni az életedet. Sok sikert!

2022. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!