Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki tudod majd fizetni augusztu...

Ki tudod majd fizetni augusztus elsejétől a rezsit anélkül hogy éhen döglenél vagy hogy télen halálra fagynál?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, kb. 1 millió forintnak megfelelő svéd koronát keresek :D
2022. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, de nekem nincs gyerekem.
2022. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A klímaválságnak hála, nem számítok +15°C-nál hidegebb télre, valamint a kiskertemben így gyakorlatilag folyamatosan teremnek a zöldségek és a tyúkok is szépen tojnak. Ha ez mégsem jönne be, akkor valamikor a télen egyel kevesebb kommentelőre számíthat a GYK és értelemszerűen a kormánypártok szavazóbázisa is ennyivel csökken.
2022. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, külföldi cégnek számlázok, nagyon jó fizetést kapok.
2022. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki meg fogja oldani valahogy, max visszavesz kicsit, vagy másik lakásba költözik.
2022. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
De vajon novembertől is? Akkortól lehet, hogy nem tudnak rezsicsökkentést biztosítani.
2022. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

#5 "Mindenki meg fogja oldani valahogy" - ja, ja... falun ez azt jelenti, hogy lopja a fámat, lebontja a kerítésemet, minderre pedig a rendőrök reakciója az lesz, hogy hát tudja ki volt az, és bizonyítani is tudja, hogy ő volt...?!


Szóval ezekben a szituációkban baromi kíváncsi vagyok az olyan marhaokos emberek megoldási javaslataira, mint amilyen te is vagy, kedves 5-ös hozzászóló.

2022. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem változtatnak a jelenlegi limiten, simán.


Tavalyi átlagom bőven a limiten belül van 90-as években épült kétszintes ház, nincs szigetelve, 120 m2.


Az áram talán duplája lesz, ha nem fogom vissza magam -s a nejem- a fogyasztással.

2022. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámoltam, nagyjából 15000 Ft-tal fogok többet fizetni, amit még ki fogok tudni fizetni szerencsére. Alapból alacsony a gázszámlám, mivel fával és szénnel fűtök(már tavaly betáraztam idénre, szóval viszonylag olcsón vettem a tüzelőt) :). Enyhe időben gázzal. Szóval gázból csak annyit fogok használni, hogy ne lépjem át a határértéket, ezálltal a gázszámlám 0Ft-tal fog emelkedni. Áramból viszont ha nem spórolok, akkor bizony jóval többet fogok fizetni. De 15-20K többletköltségtől még nem megy rá a gatyám.
2022. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!