Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket mennyire visel meg...

Titeket mennyire visel meg pénzügyileg az áremelkedés?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva, hogy ebben az országban nem lehet egyszerűen megélni.. Alig veszek valamit a boltban (hozzátenném hogy a leértékelt legolcsóbb szar minőségű alapanyagokból vásárolok) és így is majdnem 6-7 ezer forintot fizetek és még ezt a kaja mennyiséget is be kell osztani több napra mert minden nap nem tudok ennyiért vásárolni..

2022. aug. 8. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha az vigasztal mindegyikben nőnek az árak, persze nyugaton jóval magasabbak a bérek.
2022. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
1: miert vigasztalna? pont nem vigasztal, hisz ahogy irtad is, ott van mibol fizetni a dragabb kajat.
2022. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen és ez a nem mindegy. Ha már árat emelnek akkor az emberek bérét is kéne nem?
2022. aug. 8. 14:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez még sokkal rosszabb lesz, az aszály hatása még nem is érezhető, meg kérdés az oroszok mit találnak még ki.
2022. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

Hát, jobban kell keresni.

Én sok pénzt és energiát öltem a képzésembe,a diplomán és az idegen nyelv tudáson túl is.


Ha mindenki merne rendes béreket elkérni, akkor nem tartanánk itt.

2022. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
A béremelés az a munkaadódon múlik, emelhet nyilván nem tiltja meg neki senki.
2022. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Akkor nem sírt a pofád, amikor ingyen húsz milla CSOK-ot kaptál, meg visszakaptag az éves adódat? Hát ezek miatt van mindez.
2022. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
A béremelés azon múlik, hogy mikor emeled fel a sggd, és kezdesz el olyan melót keresni, ami fizet is!
2022. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Akkor is amiatt van minden. El ne hidd, hogy a háború az oka.
2022. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú vagyok hogy ide jutottunk, hol a 12 év jókormányzás eredménye?? Hát a szemkilövető Gyurcsánnyal jobb állapotba kerültünk bele a válságba. 12 év teljhatalom és Magyarország van a legjobban lerokkanva minden országhoz képest pedig mindenkit érint a mostani válság nemcsak minket. Amin tudok spórolok és csak szegény állatoknak adakozok, ők nem szavaztak a Fdeszre. A többieknek megmondom ahogy van, kérjetek a Fidesz szavazóitól. :(
2022. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!