Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért fetisizál...

A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?

Figyelt kérdés

Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? Mert érezheti hogy mekkora alfahím amig ő keresi a pénz a nő rabszolgája meg elli ki magából a gyerekeket, és mos főz rabszolga rá? Ilyenkor azt érzi a sok nyomorult férfi hogy ő mekkora istencsászár? Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?


Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása.


Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből. Bar lehet sok nő pont ezt élvezi a jobboldali pasikabn hogy nagyon gazdagok és éltartják de ennek az árnyoldalát, a kiszolgáltotott helyzetet nem látják be.



2022. aug. 16. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
100%

Azért több részben sántít a dolog, amit mondasz. Ugyanis pont ugyanakkora felelőssége van egy nőnek egy családban, és ugyanakkora döntési joga. Ha úgy érzi, eljött számára a gyerek ideje, akkor elkezdhetik a baba projektet. Sok olyan család van, ahol egyébként az apa marad otthon, mert sokkal jobban keres a nő, mondjuk informatikus, és otthonról lábadozva is tud dolgozni.

Idióta elnyomók meg ugyanúgy akadnak a baloldaliak között is. A jobboldaliak meg nem keresnek jobban semmivel, pont ugyanannyit keresnek, mint egy baloldali.

2022. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:
Ha a férfi tartja el a családot ezáltal TELJHATALMAT gyakorolva, és a nőt baromállatként, tanulatlanságban tartva.
2022. aug. 16. 20:51
 3/105 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartaná tudatlanságban? Ha jól tudom, a nők számára ugyanúgy elérhető az oktatási rendszer minden része.
2022. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
76%

A jobboldali a természet törvényei szerint él, a baloldali pedig marxizmus eszméi szerint. Előbbi működik, utóbbi nem.


Nézz szét az állatvilágban, mindenhol vannak családok, csak az változik, hogy monogámok vagy poligámok. Az embernél a monogámia terjedt el a legtöbb kultúrában, időnkénti poligámiával. Valószínűleg az ősember is így élt.

2022. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
100%

"Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása."


Sajnos erre nem lehet mást reagálni, mint azt, hogy idióta vagy.

2022. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
85%
ne válaszoljatok neki, csak provokálni akar, de azt is szarul csinálja
2022. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, megártott a meleg?

"A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?"

A család a társadalom alapja. Család nélkül nincs gyermek, gyerek nélkül nincs társadalom.

"Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? "

Ki nem mehet dolgozni? Ki van elnyomva? A férfi ugyanúgy maradhat otthon a gyerekkel gyesen, gyeden, ahogy a nagypapai is maradhat az unokájával - ez a fidesznek köszönhetően lett bevezetve. Pont ahogy most a gyes, gyed mellett is lehet menni dolgozni, de nem kötelező, a nőnek most 100%-ban megmarad a korábbi fizetése a szülési szabadsága fél éve alatt, akkor is marad a jövedelme amikor szülést követően a gyermekével van pár hónapig.

Hogy nálad otthon mi van az a te dolgod, rajtad múlik. Engem a férjem tanított meg főzni még korábban mikor csak együtt éltünk. Éppen úgy takarít, mos ha kell ahogy én is megyek füvet nyírni meg festeni. A fiaim meg a lányom egyformán takarítanak, főznek és vesznek részt a kerti munkákban, a lányom maga festette ki a barátnőivel a szobáját - ahogy ő ment hozzájuk is dolgozni. Ha te hülye vagy és hagyod hogy neked kelljen csinálni mindent az csak a te képtelenséged.

"Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?"

Na, most nagyon felröhögtem. De a férjem is röhögne azon az elképzelésen, hogy hatalma lenne fölöttem.

"Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből."

Mint másban is ebben is tévedsz. A jobboldaliaknak a fele ugyanis nő, a diplomásoknak meg a több, mint fele nő - ahogy én is. Mivel a diplomások között ma már nagyobb a nők aránya és évről évre egyre több lesz.

Amúgy segítek kicsit, a gyereknevelés csak pár év amíg az ember - ha úgy dönt - akkor nem dolgozik, hanem a családjával marad. Előtte, utána éppen úgy dolgozni kell, mint a férfiaknak. Többet kerestem amikor az első gyerekkel szülni mentem, mint a férjem. Az én döntésem volt, hogy utána nem a karriert folytattam, hanem maradtam a gyerekekkel sok évet, mert én gondoltam úgy, hogy ez a fontosabb. Nekem. Épp a férjemnek köszönhetem, hogy segített abban hogy ezt megtehessem, mert akkor még nem volt ilyen családtámogatási rendszer. Ha semmi mást nem tett volna értem, mint hogy finanszírozta azokat az éveket a családunknak, amíg én a gyerekeinkkel foglalkozhattam, már életem végéig hálás lennék neki érte. Pedig pont ő volt az aki örült volna ha korábban megyek vissza dolgozni, scak elfogadta hogy én nem ezt szeretném. Még.

Annyira szánalmas amikor a saját lelki nyomorodat próbálod kivetíteni másokra.

2022. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként ez az egész WOKE hülyeség onnan származik, hogy pár San Francisco-i libsi használhatatlan diplomával nem talált állást, unalmában beLSD-zett, és amilyen hülyeségeket talált ki a tripje alatt, azt terjeszteni kezdte
2022. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kérdező, hogy kiválóan megideologizálsz valamit, felülve mindenféle wokeness haladó hullámra, közben a valóság teljesen más. Én és a környezetben élők is olyan családban nőttek fel, ahol mindkét szülő dolgozott és egyforma beleszólásuk volt a családot érintő döntések meghozatalába. Senki nem nyomott el senkit, senki nem tartotta baromállatként a másikat, azért meg én kérek elnézést, hogy a terhesség és a szülés a mi családunkban általában a nő "feladata" volt, alantas konzervatív, elnyomó hímsoviniszta módon. Előfordulhat, hogy 30 családonként találsz olyat is, ahol van hierarchia a felek között, de felnőtt emberekről beszélünk, hoztak egy saját döntést, őket már ne akard felszabadítani, inkább az arab világban terjeszd az igét légyszíves, mert ott nagyobb szükség van rá.
2022. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező ezt az afgàn GYK-ra szántad. Vagy troll vagy. Vagy buta.
2022. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!