Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Már sosem lesz olyan mint régen?

Már sosem lesz olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Az emberek kétségbe vannak esve, félnek, depresszióba esnek az infláció miatt, örülnek ha ennivalót tudnak venni, és kifizetni a számlát, de ezt mind szűkösen, én egyedül és keményen dolgozom, de semmit nem ér a pénzem, kaját veszek belőle és dolgozom, másra nem is tudok költeni, pl. Autóra, ruhára, fitnessz bérletre, azt sem tehetem meg, hogy főzzek mert nagyon drágán jön ki, egy nap 5-10ezer elmegy reggelire és vacsorára. Meddig fog ez tartan, már rosszul vagyok ettől az országról:(

2022. aug. 19. 03:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rosszul sikerült leírni, (nem szándékos)
2022. aug. 19. 03:05
 2/53 anonim ***** válasza:
36%

Az a nagy helyzet, hogy ez egy szándékos gazdasági reset. Rengeteg fiktív, fedezetlen pénz van forgalomban ami egy idő után bedől. A Bankok, hitelintézetek a tőkéjük 900%-ára adhatnak hitelt, ami fedezetlen pénzt jelent a gazdaságban. Most aki kiveszi ezt a bankból és beteszi egy másikba, akkor a másik bank még több pénzt adhat hitelbe. Végül rengeteg fedezetlen pénz lesz forgalomban, ami gazdasági összeomláshoz vezet. A háború, covid válság ennek a fedezésére szolgál


Nem kell bevallani a társadalomnak, hogy nem értenek a gazdaság fenntartásához a bankárok és nem a saját vagyonuk gyarapításáért vannak, hanem rá lehet fogni, hogy a háború miatt van minden vagy nézd a covid, az tehet mindenről

2022. aug. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
88%
Részben egyetértek a kettessel, de szerintem a háború miatt is van ez, legalábbis súlyosbítja a helyzetet, tekintve hogy milyen fontos terület Ukrajna a világgazdaságban.
2022. aug. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
81%
5-10k elmegy egy nap, mégis mit eszel ennyiért, mi 4 főre kevesebből kijövünk egy napra, pedig azért nem is kenyér + víz a menü.
2022. aug. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
Ha napi 10 ezer megy el reggelire-vacsorára, hát akkor max nem lesz fitnesz bérleted. Túl fogod élni, nekem sincs, mégis megvagyok.
2022. aug. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
62%

A kedvenc trappista sajtom a múlt héten még 3100 forint volt, e héten már 3700. Erre a KSH benyögi a 10% inflációt úgy, hogy az inflációt éves viszonylatban szokás értékelni, azaz 10% infláció azt jelenti, hogy a termékek 10%-kal drágábbak az 1 évvel ezelőtti árukhoz képest.


Szerintem ez nagyon jól megmutatja, hogy a politikusok NEM a barátaid, és kár nekik nyalni, pártállástól függetlenül.

2022. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
23%
2006 óta már semmi sem olyan, mint régen...
2022. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
86%
#7 Miért pont 2006? Mi a különbség 2006 meg 2005 között? Ha már nosztalgiázunk, miért nem az 1992-t sírjuk vissza?
2022. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig csak egyre rosszabb lett.pár év múlva ezt is vissza fogod sírni,gondolj erre.
2022. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
71%

"azt sem tehetem meg, hogy főzzek mert nagyon drágán jön ki, egy nap 5-10ezer elmegy reggelire és vacsorára"

Troll!

Hármat gyenge provokáció!

Mit reggelizel?

Mannát?

Vacsorára meg Wellingtont?

2022. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!