Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A keresztény alapokon nyugvó...

A keresztény alapokon nyugvó Magyarország és Európa semmit sem tudna kezdeni hosszútávon az Afrikából és Ázsiából megindult migránsokkal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
De tudna, csak a liberálisok análisan megerőszakolták az egész kontinenst.
2022. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindenkit érdekel a vallás. Én például leszarom.


Ami pedig Magyarországon van, az legfeljebb álkereszténység.


Jó lenne tovább lépni a középkorból végre

2022. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Drakula ***** válasza:
55%
"A keresztény alapokon nyugvó Magyarország és Európa" humanista és szekuralista alapon nyukszik már egy ideje.
2022. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Tudna, ha mondjuk befogadnánk 5000-et és szétszórnánk őket az országban. Akkor nem tudnának tömörülni és az ő gyerekeik már itt nőnek fel, ebbe a rendszerbe tanulnak bele.


Nem atomfizika, kínaiból meg a többiből már úgy is százezer fölött járunk.

2022. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Vicces, amikor pont egy ilyen nép hisztizik a migráció ellen, mint mi. Mongol, török, szláv, germán, cigány és még ki tudja milyen keverék.
2022. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért Afrikában nincsenek keresztények? 🤔
2022. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
De, elég sok van, a szubszaharai országok szinte tiszta keresztények.
2022. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Afrika fele keresztény.

[link]

2022. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
2/8-nak teljesen igaza van,Magyarországon állkereszténység van, ami gusztustalanabb mint aki nem hisz.
2022. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt iráni származású edzőtársam, aki Hamburgban élt, és nálunk tanult. Mikor mindenki letette az övvizsgát, elmentünk sörözni. Ő is ugyanúgy sörözött velünk, és mondta, hogy őt egyáltalán nem érdekli a vallás. Aztán jártam olyan képzésre, ahol a hallgatótársaim szinte kizárólag muszlimok voltak. Az anyag elég kemény volt, és végig angolul ment az oktatás. De nagyon jól éreztük magunkat, és, ahogy tudtunk, segítettünk egymásnak. Amúgy pedig templomjáró, rózsafüzér-morzsolgató katolikus vagyok, aki mellesleg utálja, ha a vallásba belekeverik a politikát.
2023. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!