Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon nagyobb visszatartó...

Vajon nagyobb visszatartó ereje lenne annak, ha a börtönbüntetéseket magánzárkában kellene töltenie az elítélteknek ?

Figyelt kérdés
Teszem azt ne legyen több éves büntetés, csak pár hónap, de azt szigorúan elzárva. Semmi extra kaja, nincs látogatás, nincs kijárás. Kicsit felháborít, ami ezeknek jár. Sokkal jobb kajákat kapnak, mint egy kórházi beteg.
2022. aug. 28. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Életfogytig.
2022. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod, hogy jobb kaját kapnak? Voltál bent? Nekem egyik ismerősöm volt bent 1 évet, kb. okádék szintű a kaja, amikor rokonok küldtek neki valami ehetőt, az maga volt a mennyország neki. Hagyjuk már ezeket a baromságokat.
2022. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kellene, hogy első bűnelkövetés esetén valóban segíteni a visszailleszkedést, de utána, ha bukik, akkor életfogyt.
2022. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2, nemrég ment egy műsor a TV-be, még karácsonyi menüjük is van. Kórházban meg épp most voltam. :)
2022. aug. 28. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóságot akarod tudni, vonuljál be és ne TV-ból tájékozódjál.
2022. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de orultebbek lennenek, amikor kiengedik oket.
2022. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5, egy börtön mindennapjait mutatta be a műsor, az igazgató vezetésével.
2022. aug. 28. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem színestévét, internetet proxyval, IPhone-t nem akarsz nekik koponyánként - pálmaleveles lányokkal!
2022. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak magánzárkák így is.
2022. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!