Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki ellenkezik a népszámlálás...

Aki ellenkezik a népszámlálás miatt, miért teszi?

Figyelt kérdés
Mi a problémátok vele?
2022. okt. 2. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a népszámlálással semmi.De ez mindennek hangzik, csak annak nem.Szerintem alapvető kérdésnek kéne lenni a népszámlálásnál, hogy ki milyen nemzetiségű, milyen nyelven beszél otthon, ilyesmi.Ezzel szemben baromira érdekes, hogy erre nem kötelező válaszolni, csak arra, hogy név szerint melyik cégnél dolgozol, milyen házban laksz, kocsival jársz-e, van-e légkondid, HÁNY WC-D VAN(wtf??).

Szerinted így néz ki egy népszámlálás?

2022. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

#1

Ez egy nagyon izzadtságszagú kötözködés, amit írtál.


1. Aki komolyan veszi az egészet az kitölti úgy, hogy a valóságnak megfeleljen. A kötelező és nem kötelező kérdéseket egyaránt.


2. Aki meg szét akarja trollkodni az egészet baromságot írhat akármelyik kérdésre függetlenül attól, hogy kötelező-e, vagy sem.

2022. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

#2 "Ez egy nagyon izzadtságszagú kötözködés, amit írtál."


Ezt inkább magadnak kellene címezned.Te ezért fizetést kapsz, hogy itt próbálod ezt mentegetni, vagy tényleg nem tűnik fel miről van szó?Egy népszámláláson hogy hogy NEM KÖTELEZŐ megmondani milyen nemzetiségű vagy és miért KÖTELEZŐ leírni, hogy te mint Kis Pista név szerint melyik cégnél dolgozol?

2022. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

"név szerint melyik cégnél dolgozol?"

Nem kötelező megadni a pontos cégnevet.

(tovább tudsz lépni)

2022. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod akkor neked mindegy. Nem is kell tudnod.
2022. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
#4 De egyáltalán hogy kérdezhetnek ilyet?
2022. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem népszámlálás hanem az életszínvonal felmérése, kb ez alapján fognak új adókat kivetni és kormányozni.
2022. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
#7 adózási szempontból mit számít, hogy hány budim van ?
2022. okt. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
#8 Megmutatja mennyire vagy kulák.Fogalmam sincs.Ez tényleg arra megy, hogy a vagyonodat felmérjék és a társadalmi hasznosságodat.
2022. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Számolatlan jogcímen fizetsz számolatlan adót és tartasz fenn/ki számolatlan "hivatalt", amelyeknek számolatlan információt, számtalanszor, számtalan formátumban adtál meg csak azért, hogy utána számolatlan pénzért nézhessenek számtalan alkalom után ismét hülyének. Az adóbevalláskor nem csesztetnek így, mint a "népszámlálásnak" kikiáltott intézményesített adatgyűjtés alkalmával, ami most folyik. 2022-t írva, a számítógépek korában teljesen jogos a kérdés minden józan ember részéről, hogy mire fizeti az adókat, ha a tengernyi hivatal nem képes bármikor egy statisztika készítésére alkalmas adatfolyamot bármikor kiállítani a csúcshivatalok részére? Így is szükségtelen mélységig avatkoznak az emberek életébe, kotorásznak könyékig a zsebükben, számlájukon stb.! Nincs szükség semmilyen hivatalra, ha nekem kell meghatározott időközönként olyan kérdésfolyamra válaszolgatnom, mint amivel most is csesztetik az embereket!

Anyakönyvezve vagyok.

Lakcímem ismert.

Foglalkozásom ismert.

Adókat, járulékokat tisztességesen fizetem, - ha akarom, ha nem.

Halotti anyakönyvi kivonat nem készült rólam.

Ezek ismeretében bonyolult képlet lehet kitalálni, hogy létezem-e vagy nem és hogy milyen nemű vagyok született férfiként, nemátalakítást célzó orvosi beavatkozások mellőzése mellett.


És még ez sem megy a helyi analfabétáknak!

Az állandóra bejelentett unokám adait nem is tudtam hitelt érdemlően bevinni! Ott egye meg a fene, - akkor nincs ide bejelentve!

A feleségem születési dátumának megadása után még van pofájuk oldalra feltüntetni a rosszul kiszámolt életkorát is!

Mindezt Magyarországon, 2022-ben, a számítógépek korában és 60000 adat/fő birtokában!

Több, mint komikus!


Az pedig egy az egyben sértő, hogy annyi adat ismeretében, amennyit tud rólam az állam, még el is játszatják velem az "Igazmondó juhászt!"

Menjenek oda, ahová gondolom, - ha nincs jobb dolguk, mint szórakozni az emberekkel!

2022. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!