Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem töltöm ki online a...

Ha nem töltöm ki online a népszámlálást egyből kapok bírságot?

Figyelt kérdés

Hibába ütköztem a kitöltés során, és nem tudom normálisan kitölteni.

(Már írtam e-mailt ezzel kapcsolatban, remélem válaszolnak!)


Tudom, hogy az online kitöltési időszak vége utána kiküldenek egy számlálóbiztost, de nagyon félek, hogy egyből kapok bírságot is.


Szerintetek hogy lesz? Mit kéne csináljak? Félek!



2022. okt. 15. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Aztan mi tortenik ha valamit nem pontosan adsz meg? Semmi. En sem tudtam hany m2 a lakasunk. Beirtam egy kb szamot es kesz.

Amugy ha nem toltod ki akkor majd kopogtat egy neni vagy bacsi. Na ha akkor nem ernek el, akkor büntetnek meg.

2022. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez az #1 válasa olyan ismerős...


South Park ihlet?

2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd beengeded a számlálóbiztost.
2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az weboldal nem működik rendesen miután mentettem az eddig kitöltött adatokat. Nem értem miért kell ócsárolni ahelyett, hogy értelmes választ írnál vagy figyelmen kívül hagynád a kérdésem.
2022. okt. 15. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki holnap éjfélig nem küldi be online, azt október 17. és november 20. közt számlálóbiztos keresi fel; kérdez, válaszolni kell, ő ír a gépébe. Utána november 21. és 28. között a település jegyzőjénél tehetnek ennek eleget adatszolgáltatási kötelezettségüknek azok, akik november 20-ig ezt nem tették meg.


Mi is megszakítással töltöttük volna ki, de másodszorra egy hibás, kitölthetetlen valami jött le.

Pofonegyszerűen online igényeltem egy új belépési kódot, ami azonnal megérkezett. Tiszta lappal indultunk, és háromszor visszalépve töltöttük ki; tökéletesen működött.

Ha megint összecsinálta volna magát, megint igényeltem volna új kódot. Persze, megint kárba veszett volna, amit addig kitöltöttünk, akkor azért már kissé morcos lettem volna.


Meghibásodás esetén nem érdemes a válaszukra várni, csak a szokásos hókuszpókuszt tudják előadni: próbáljam másik böngészővel (néggyel próbáltam, mielőtt hozzájuk fordultam), töröljek minden előzményt sütit stb. (ezt rendszeresen teszem, sőt kettő bezáráskor automatikusan teszi), próbáljam másik eszközön (addigra már 3 eszközön próbáltuk). Ha rosszul mentették el, vagy rosszul töltötték vissza, akkor hiába próbálkozom akármikkel és akárhányszor, ugyanazt a kakit kapom vissza; legfeljebb tovább romlik.

Az oldalukat böngészve, azt már magamtól találtam ki, hogy másik kódot igénylek; bár nem erre javasolják. Attól tartottam, hogy a vacak valami jön elő, de tiszta lap volt.

2022. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos, informatív választ #5!


Lehet holnap megpróbálok új kódot kérni ügyfélkapun keresztül. Ha az valamiért nem menne, marad a számláló biztos.

2022. okt. 15. 22:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs h itt kérdezem.


Mi kitöltöttük online, bekültük, kódot is kaptunk beküldésnél (papírra leírtam)


emailra semmi nem jött.

másnak sem?

2022. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az csak arra jó, hogy értesítenek, ha nyersz.
2022. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, akkor jó.


Meg "csak" IP címet lopnak akkor.

2022. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megoldottam. Ügyfélkapun kértem egy új kódot, megszakítás (mentés, később folytatás) nélkül végig csináltam.


Jobb mint idegeneknek válaszolgatni az otthonodban.

2022. okt. 16. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!