Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most a jobboldaliaknak a...

Most a jobboldaliaknak a melegekkel, vagy az LMBT-lobbival van bajuk?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a jobboldalnak semmi baja a melegekkel, csak az LMBTQ lobbival.

A katari focibajnokság kapcsán jobboldalról folyton azt hallani, hogy az ország nemet mond az LMBT-lobbinak, és aki ezért kritizálja az országot, az LMBT lobbista, pedig valójában, nem az LMBT-lobbit bünteti Katar, hanem a homoszexualitást. Szodómai törvény van.

Nem LMBT-seket zárnak börtönbe, hanem hétköznapi melegeket.

Hogy van ez?



#LMBT-lobbi Katar foci melegek
2022. nov. 15. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Jobboldaliként az LMBT-lobbit ítélem el, nem a melegeket, így a börtönbe zárásukat sem helyeslem.
Jobboldaliként szerintem a melegek és az LMBT-lobbi ugyan az, mindkettőt elítélem, így igaza van Katar-nak.
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldali vagyok, és vallásellenes ateista. Elítélem mind az LMBTQ-lobbit, mind a Katari vallási törvényeket.


Én annyit akarok, hogy mindenki legyen el a másikkal normálisan nyugiban, mint 2002-ben, amikor még minden rendben volt, mert nem volt a meleg-ügy átpolitizálva.

2022. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze az itteni jobboldaliaknak ahhoz, hogy a katariak kiket zárnak és miért börtönbe?
2022. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az LMBTQ-t ellenzem, a melegekkel nincs bajom, kivéve, ha taszító a viselkedésük, de ezt embere válogatja. Börtönbe nem zárnám őket, viszont visszatérnék a '90-es évekbe, amikor senki nem bántotta őket, élhették a maguk életét, viszont nem is vitték bele őket a politikába és minden másba.
2022. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy az én szexualításom iránt senki sem érdeklődött sem a munkahelyemen, sem az utcán az elmúlt 50 évben. És úgy gonodom hogy ehhez senkinek semmi köze. Én sem reklámozom, miért is tenném.


Akkor az LMBQ lobbi mi a bánatos retkes l.f.szért nyomja éjjel nappal a propagandát a munkahelyeken az utcán a sportcsarnokokban ?

Ha élnék a hétköznapi életüket akkor senki sem venné észre őket.

2022. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Tehát azt mondod, hogy az elmúlt 50 évben senki nem tudta meg, hogy van ellenkező nemű párod, vagy voltál ellenkező neművel romantikus programon.


Ezzel szemben a munkahelyeden éjjel-nappal pontosan milyen lmbtq lobbi általi propaganda folyt?

Vagy az utcán pontosan milyen lmbtq lobbi folyik és pontosan hogyan kell elképzelni, hogy a hetero párok nem fogják meg egymás kezét vagy nem adnak puszit, nem érintkeznek más módon, hiszen ez a heteroszexualitás reklámozása.

A sportcsarnokokban ugyanilyen kérdésem lenne, sorolj fel 5 magyar focistát, meglátjuk fent van-e az interneten az ellenkező nemű párja vagy valami bulvároldalon, hogy hogyan csajozik, ki a legutóbbi nőnemű exe.

2022. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel szemben a munkahelyeden éjjel-nappal pontosan milyen lmbtq lobbi általi propaganda folyt?"


A munkahelyemen minden évben van ilyen szivárványos hónap ahol elvárják a főnökök hogy pici szivárványos zászlókat rakjunk az aláírás mellé.

2022. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6👀

Hol dolgozol te ahol ilyen van?

2022. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, én melegként nem sírom vissza a 90-es éveket, sem 2002-t.

Az nem igaz, hogy az emberek nem foglalkoztak a témával, nagyon is, csak a média hallgatott róla, mert tabunak számított, de ez a hétköznapokban nem tartotta vissza az embereket, hogy kifejezzék, hogy egy csótánynál is kevesebbre tartanak.

Szerintem azóta rengeteget javult a helyzet szerencsémre, mert ha nem így lett volna, már rég kiszálltam volna ebből az egész kínszenvedésből, ahogyan erre gyerekként is sokat gondoltam, így én mindig is hálás leszek azoknak az embereknek, akik tettek azért, hogy megváltozzon a helyzet. Akiket ti LMBT-lobbistáknak hívtok, ha valóban ugyan azokra az emberekre gondolunk. Mindenesetre ők megmentették az életem.


Viszont még mindig nem értem, hogy mért probléma, ha sokan kifogásolják, hogy Katarban üldözik a melegeket és mért számít ez LMBT-lobbinak.


Bárki aki felszólal a melegek üldöztetése ellen LMBT lobbistának számít?

2022. nov. 15. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:

"de ez a hétköznapokban nem tartotta vissza az embereket, hogy kifejezzék, hogy egy csótánynál is kevesebbre tartanak."


Értem, szóval korlátoznád a szólásszabadságot, hogy jobban érezd magad. Nos pont ez az az amerikai baromság, aminek minél hamarabb el kéne tűnnie. Amerika, egykoron a szabadság hazája, most meg a Maoista Kínát idézi a cancel culture-el.

2022. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szólásszabadsag pontosan mikor szólt arról, hogy szabadon lehet degradalni a másikat?
2022. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!