Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan miert olyan...

Most komolyan miert olyan nagy baj amiert Orban egy Nagy-Magyaroszag salat viselt?

Figyelt kérdés

A roman, ukran, sot meg nemet is felhaborodott. Nem nevetseges ez?

Lehet szegenynek adtak egyet mert Dzsudzsakot bucsuztattak es ilyenkor mindenki bokezu. Adott Orbannak egy mezt es ezt videoztak le es tette fel Orban a facebookjara. Ennyi. Mit kell ezen annyit csamcsogni?

Nem akar haborut, de elismerhetjuk hogy nem volt igazsagos Trianon.

A II. becsi dontes volt igazsagos. Ugy kellet volna maradjanak a hatarok.



2022. nov. 22. 18:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem én sem. És akkor mi van? Ez legyen most a legnagyobb probléma Európában. Különben is igen a régi történelmi Magyarország térképe van rajta! Ekkorák voltunk. Kiket zavar ez?😌nem is értem azok a teruletek még mindig hozzánk tartozik lélekben. Inkább nagy lelkűen adnák vissza ha már ellopták a legszebb részeket. Hordja is jól tette! Csámcsogjanak inkább az ukrajnai helyzeten meg a migriken!
2022. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

20.Ja, és szét is ment Csehszlovákiai is hamar.

Nem törvényszerű, de Magyarországnak jóval több mint felén "kisebbségek" éltek.

2022. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21%

De akkor se kell az ország területének KÉTHARMADÁT és sokmillió magyart leszakitani az országától !



Jugoszlávia és CSeszlovákia szétment a Szovjetunió bukásával. Ez volt az oka, nem az, hogy több nemzetiség ne lenne képes együtt élni egy országon belül.


De majd figyeljük akkor meg, mi lesz a muszlimosodó Nyugat-Európával. Majd polgárháborúk útján kiválnak minden nyugat-európai országból a muszlimok :) Arra hivatkozva, hogy ők szuverén saját nemzetállamot akarnak -

2022. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Jó, ez már átment sci-fi be!

Maradjunk annyiban, mi is egy ázsiai nép vagyunk, ezer éve idemigránskodtunk (ja, az ugye honfoglalás), kiirtottuk/elüldöztük az itt élő népeket, majd becsicskultunk a pápának, hogy ne igázzon le minket is valami nyugati hatalom. Most meg előadjuk magunkat őseurópainak meg ősketeszténynek. Ennyi a történet.

2022. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

25 : kb. minden nép hasonló dolgokat csinált párezer évig, hogy fennmaradhasson :)



Örülj, hogy te a trianoni határokon belülre születtél (a románok ugyebár a Tiszántúlig akarták volna a területeinket - a te vagy rokonaid, barátaid mostani lakóhelyed beleesne ?), ezért nem tudod átérezni a súlyát.

2022. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az alapállitását nem szoktam soha érteni egyes embereknek, hogy egy soknemzetiségú országnak mindenképp szét kell hullania. Nem, az ellenkezőjére is számos példa akad.


Pláne a mai multikulturalizmus világában fura erre hivatkozni, Londonban, az USÁban mekkora kisebbségek élnek együtt a britekkel ? Igazi amerikainak egyáltalán ki számit ? Aki több generáció óta az, arra ráfogják.


Az USA kiirtotta az indiánokat és elfoglalt egy fél földrészt. Az valid ? Itt meg egyesek azzal érvelnek, hogy a monarchiában nem ment az együttélés a kisebbségeinkkel ? Az amerikaiak ki is irtották őket.

2022. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Mert Orbán egy mocskos dögevő.
2022. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%
Egy épeszű ember, aki nem szélsőséges, tehát nem balliberális vagy szélsőjobbos, az úgy gondolja, hogy Trianon igazságtalan volt, de a mértéke miatt. Kellett volna valamiféle megegyezés, hogy a magyarok lakta területek nálunk maradjanak, a kisebbségek területei pedig náluk. Az tisztességes lett volna, mert akkor mindenkinek meg lettek volna a területei. Az, hogy teljesen más népek lakta részek hozzánk tartozzanak épp annyira nem jogos, mint hogy magyar lakta részeket elvettek tőlünk.
2022. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Trianon jogossága állitólag az, h sok nemzet élt együtt nálunk. Csak akkor azt nem érti az ember, miért hoztak létre a magyarok szétverésével új soknemzetiségű országokat.
2022. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha rajtam múlt volna, én az egész országot szétosztottam volna a szomszédaink között.
2022. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!