Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A legradikálisabb feministák...

A legradikálisabb feministák általában leszbikusok is?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem valószínű.

A szexuális orientáció ugyanis nem elvekből táplálkozik.

2022. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel a logikával meg a legradikálisabb hímsoviniszták melegek?
2022. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem feltétlen. Egyszerűen olyan szinten elvoltak nyomva egészen kis koruktól egészen felnőtt korukig hogy az valami hihetetlen. Valóban erősek a nők, és egyedül is tudnak boldogulni, mi az hogy.


Te ezt tényleg bizonygatni kell, fasisztáknak?

Én is nő vagyok de amilyen messze elmennek egyes feministák attól néha kellemetlennek érzem hogy “úristen, ő most tényleg értem áll ki, vagy saját magáért ?”

2022. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nincs összefüggés.
2022. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

"A legradikálisabb feministák általában leszbikusok is?"

Szerintem nézd meg hogyan néznek ki, hogyan viselkednek a "legradikálisabb feministák"! Itt inkább arról van szó, hogy nem kellenek a férfiaknak (vagy nőknek), ezért ebben a hülyeségben élik ki magukat - mivel nincsen más.

Mielőtt valaki beleköt. attól mert valaki szépnek látszik, még lehet visszataszító ha kinyitja a száját és kiderül belül milyen.

A legradikálisabb feministák inkább agresszívek, lehengerlők, megsemmisítők. Vagy olyan férfi hajlandó velük kezdeni aki hülye, vagy semmilyen, így ha szexet, társat akarnak, akkor maradnak a nők. Emiatt lehet hogy több a leszbikus az agresszív, radikális feministák között, mint általában.

De logikus is. Ha azzal kelsz hogy minden férfi egy állat, mindet kasztrálni kellene mert csak verik meg kihasználják a nőket - akkor utána nem egyszerű odafordulni a pasidhoz, hogy drágám, azért téged szeretlek.

2022. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Igen
2022. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem tudom, de nárcisztikus és más személyiségzavaraik biztosan vannak.
2022. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 5-ös, radikális feministaként akkor sem érnék egy nőhöz, ha minden férfi elutasítana és egyedül döglenék meg.

Attól, mert valaki feminista, nem lesz belőle leszbikus.

2022. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
#8: Ha radikális feminista vagy, akkor bármelyik férfi inkább egyedül döglik meg, mint hogy veled kezdjen.
2022. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Vagy hülye. Erre céloztam én is az 5-ben. :)
2022. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!