Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az amerikai alt right/jobbolda...

Az amerikai alt right/jobboldal miért kezd egyre jobban orientálódni a konteók köré?

Figyelt kérdés

A járvány előtt egy oltásellenest mindenki hétköznapi futóbolondnak tartott. Aztán az oltásellenesség a jobboldal szerves része, identitása lett valahogy.

Most meg azt látom, hogy ezek az alt right szócsövek Graham Hancock Ancient apocalypse netflixes sorozatát éltetik, ami lényegében egy ősi idegenek 2.0 csak Atlantisszal.

Én nem csak a kisebb csatornák, mert legutóbb Matt Walshnál láttam.



2022. dec. 1. 10:04
A kérdező szavazást indított:
nem tudom
ez Trump hatása
valami más, elbutítást célzó dolog van mögötte
teljesen más az oka, leírom
valójában ők világosodtak/ébredtek fel, nem a liberálisok, ez Amerika felvilágosodásának története
9 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Én helyett És.
2022. dec. 1. 10:06
 2/13 A kérdező kommentje:

Illetve szerintetek várható, hogy ez begyűrűzik ide is? Az alternatív történelem, a régészeknek nem szabad hinni?

Mert eddig mindig átjött ide is és azért ennek az alternatív történelemnek itt mindig volt táptalaja.

2022. dec. 1. 10:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Trumppal kezdődött, aki szintén nyomott konteókat. Nálunk már begyűrűzött, ahogy pl. a moszkoviták az oroszok támadását nyugati összeesküvéssel próbálják magyarázni, stb.
2022. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

“ Aztán az oltásellenesség a jobboldal szerves része, identitása lett valahogy.”


Szélsőjobb*


Trump is oltást támogatta, a Q fanatikusok mondták azt hogy az oltás csak egy mozaikszó mögöttes jelentése van…xD csakhogy ezt honnan kellene tudni ha ő nyiltan oltástól beszèl hogy oltakozzanak. A Q egy szekta olvastam róluk voltam csoportban is magyarban ahol ezt írkálták egymásnak…xD De John-t azóta is várják…De lehet hogy Trump egyik fő önkéntese Fuska az mert rá is rámondták…

2022. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

“ Illetve szerintetek várható, hogy ez begyűrűzik ide is? ”


Esetleg a nyugatfób moszkovita Mi Hazánk ?

2022. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ez már rég itt volt, legalább 80 éve, de valószínűleg több.
2022. dec. 1. 10:23
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
92%
Ezek az idióta konteók mindig is megvoltak, csak Trump ideje alatt a szavazóbázisának köszönhetően több figyelmet kaptak.
2022. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt minden társadalomban van egy réteg, aki fogékony a laposföldhivésre.

Viszont ma annyival nehezebb a helyzete a valóságnak, hogy amit itthon egy félkatonai szervezetnek hiv Huth G, az amerikában a Fox. Gyakorlatilag egy média lett kitalálva a kamuhirek terjesztésére, a valódi problémák elbagatelizálására és az ellenfél lejáratására. Ismerős ez valahonnan?

2022. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hülyék ezek a konteósok. Ezek azt is elhiszik, hogy lapos a föld, meg gyíkemberek a brit királyi család tagjai. Fogékonyak ezek minden marhaságra, még a fox newst, meg new york államot is lefizették!

[link]

Azért ezt olvassátok el😂. A munkáltatótak KÖTELEZI a bíróság, hogy vegye vissza, vagy fizzesen kártérítést azoknak a dolgozóknak, akiket azért rúgtak ki, mert nem vették fel a covid oltást.

2022. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Ami tavaly konteó volt, az mára valóság. Sokan rájöttek, hogy milyen szinten megy az átverés és ennek mi a valódi célja.
2022. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!