Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az utóbbi 2 év (lezárások,kijá...

Az utóbbi 2 év (lezárások,kijárási tilalom,otás, ukrajna védelme) egy teszt volt hogy mibe mennek bele az emberek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 20:37
1 2
 1/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
62%

Az ezoteriába kéne rakni az ilyesmit...


Nem, a "lezárások,kijárási tilalom,otás" egy Covid-19 nevű virús miatt hoztak.


"ukrajna védelme"


Ezt meg oroszország rohama okozta.

2022. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Isti22 ***** válasza:
54%
Nem, ez azoknak a folyamatoknak voltak az eredményei, amelyekre már évek, évtizedek óta figyelmeztették a szakértők a közvéleményt és a vezetőket, és akik ennek ellenére nem tettek semmi érdemit ezek megelőzésére.
2022. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

2 A a szakértők a háború elött azt mondták, hogy Oroszország nem támadja meg Ukrajnát

A COVIDra szintén senki sem számitott

2022. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3.

Á Nem, véletlenül modellezték előre le az eseményeket:)



[link]



"Bill and Melinda Gates Alapítvánnyal együttműködve 2019. október 18-án adott otthont az Event 201-nek, egy magas szintű pandémiás gyakorlatnak New Yorkban, New York államban. A gyakorlat szemléltette azokat a területeket, ahol állami/magán partnerségekre lesz szükség a súlyos világjárványra adott válaszlépés során a nagyszabású gazdasági és társadalmi következmények mérséklése érdekében."

2022. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Isti22 ***** válasza:
100%

ma 21:18


Dehogynem, már a 2000-es években kongatták a vészharangot, főleg a H1N1 idején, hogy az efféle járványokból csak több lesz a természet visszaszorulása miatt.


Oroszországot meg meg sem kellett jósolni, hiszen kb. folyamatosan harcban állt valakivel, Ukrajnával pl. már 2014 óta.

2022. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
1-es Nem tusom hány éves vagy, de a mesékben már nem kéne hinned!
2022. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
64%

Én se "tusom" hány éves vagy de szerintem se kéne a mesékben hinni.


Ezért sem hiszek a csunya gonosz titkos háttérhatalomban, ami annyira titkos, hogy minden második fotel harcos tud roluk.

2022. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen Klaus Schwab és a Great Reset áll e mögött is. 🪬
2022. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
Hát akkor itt elég sokan megbuktak...
2022. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
8-as: én ma reggel bevertem a kislábujjamat a szekrény sarkába. Abban biztos vagyok, hogy ennek is köze van Klaus Schwabhoz, a Great Resethez, illetve a háttérhatalomhoz, de sajnos még nem tudom, hogyan, hiszen még nem jött ki egy másfél óras Youtube-videó valami skizofrén elmebetegtől, ami megmagyarázná :(
2022. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!